Nemo BLU3 nardymo sistema + papildomas akumuliatorius

Prekės kodas: Nemo-NO-2

Turimas kiekis: Turime

"Nemo" nemokamas naudojimosi kursas: https://diveblu3.teachable.com

Komplektacijoje: 2 akumuliatoriai

€1,59900 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 1 metai.
Fizinėje parduotuvėje: Kaunas, Šiauliai
Gamintojas: BLU3 ( JAV )

„Nemo“ yra kompaktiška ir lengviausia pasaulyje nardymo sistema, palaikanti narą daugiau nei valandą laiko iki 3 metrų gylyje.

Nesvarbu, ar esate vandenyno tyrinėtojas, ar lobių ieškotojas, ar povandeninis fotografas, ar valčių savininkas - „Nemo ™“ skirtas jums.

Iki šiol vienintelė povandeninio žvalgymo ir metalo aptikimo galimybė buvo nardymas su SCUBA ar sunkiosiomis sistemomis (nardymo kompresoriai), tačiau su didele technologijos raida dabar turime „DiveBLU3 ™“ „Nemo“!

Svarbu: kiekvienas naujas „Nemo“ savininkas turi pasirašyti „Nemo“ rizikos prisiėmimą sau, kurį galima užpildyti internete ČIA.

VIDEO apie NEMO: https://www.youtube.com/watch?v=xnSs4Cwfb38&t=55s

 

„Nemo“ yra nepaprastai ypatingas ir skiriasi nuo kitų nardymo sistemų ar „SCUBA“ įrangos - ypač dėl savo mažo svorio ir patogumo!

Akumuliatorių galima įkrauti iš bet kurio maitinimo taško naudojant pridedamą įkroviklį.

Akumuliatorius tarnauja 60-90 minučių , priklausomai nuo vartotojo kvėpavimo dažnio ir gylio.

Gerai matoma plūdė, žiedas + vėliava, užtikrina jūsų saugumą.

„Nemo" + akumuliatorius sveria vos 6 kg (Kaip pavyzdį užpildytas 10 l talpos nardymo bakas sveria 15 kg)

„Nemo“ akumuliatorius - ličio jonų - sveria apie 0,6 kg ir gali būti lengvai keičiamas/įkraunamas. Įkrovimo laikas yra ~3 valandos. Baterijos talpa yra mažesnė nei 100 Wh (vatvalandės), todėl ją galima įsinešti į lėktuvą rankiniame bagaže.

Patentuota „Smart Reg ™“ „Nemo“ nardymo reguliatorius priešingai nei bet kuris kitas rinkoje leidžia „Nemo“ būti lengvai transportuojamai, bei efektyviai naudoti energiją nei bet kuri kita rinkoje esanti nardymo sistema. „Smart Reg“ viduje hidroizoliacinis jutiklis nustato, kada naras įkvepia, ir jis siunčia elektroninį signalą, kuris priverčia kompresorių pumpuoti orą tiksliai tuo metu ir tokiu greičiu, kada naras įkvepia. „Nemo“ pumpuoja tik tikslų narui reikalingą slėgį, tūrį ir srautą tam tikrame gylyje, o tai reiškia, kad jis sunaudoja tik dalį bet kurios kitos povandeninės kvėpavimo sistemos energijos.

Flotacinis vamzdis: „Nemo“ turi plūdurą, kad galėtų plaukti vandenyje neprisikabinęs ant flotacinio vamzdžio, kai neriate baseine ar kituose uždaruose vandens telkiniuose. Tačiau kai jūsų nardymo vietoje yra bangų ar valčių eismas, flotacinis vamzdis turėtų būti įrengtas, kad „Nemo“ užtikrintų ne tik papildomą 10 kg plūduriavimąmą, bet ir puikų matomumą.

 

Visi vartotojai turi sugebėti:

*Plaukti 185 metrus nesustodami.

*10min. išbūti vandenyje vertikalioje padėtyje laikant tik galvą virš vandens.(Šis įgūdis yra būtinas saugumui vandenyje užtikrinti. Jei kyla poreikis, svarbu mokėti plaukti vietoje neišeikvojant per daug savo energijos)

Amžiaus ribos:

„Nemo“ nardymo metu naudotojai turi būti 8 metų ar vyresni, tačiau jie gali nardyti tik baseine, pakankamai sekliame vandenyje, kad galėtų stovėti galvą virš vandens paviršiaus. Norėdami nardyti už baseino ribų, naudotojai turi būti 10 metų ar vyresni. Jaunesni nei 18 metų vartotojai visada turi būti prižiūrimi tėvų ar globėjų.

KAS KOMPLEKTACIJOJE?

1 x „DiveBLU3“ „Nemo“

1 x 240v įkroviklis

2 x akumuliatoriai

1 x plūduriuojantis vamzdis

1 x „Alpha Dive" vėliava

1 x savininko vadovas

 

Naudingos nuorodos:

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Ar ją turime klauskite tiesiogiai paskambinę mums į parduotuvę. ..
€25000
508
"Nemo" nemokamas naudojimosi kursas: https://diveblu3.teachable.com Komplektacijoje: ku..
€1,69900
671