Apie mus

Vienintelis Lietuvoje parduotuvių tinklas prekiaujantis metalo detektoriais - visi pažangiausi gamintojai vienoje vietoje!

Tesora - tai sveika, gerbianti klientus komanda, kuri padės bet kokiais klausimais, susijusiais su metalo paieška.
Jau antrą dešimtmetį teikiame profesionalias ir kokybiškas konsultavimo, pardavimo ir serviso paslaugas savo klientams.


Mūsų parduotuvėse Kaune ir Šiauliuose rasite garsiausių ir pažangiausių metalo gamintojų produkciją, turim išskirtines teises prekiauti XP, Nokta/Makro produkcija, atstovaujam Minelab, Fisher, Teknetics, Rutus, NEL, MARS, Coiltek gamintojus. Mes nevežam prekių iš nepatikimų šaltinių ar trečiųjų šalių, visos prekės yra tiesiai iš gamintojo, todėl mūsų klientai dalyvauja gamintojų akcijose, galim suteikti itin greitą ir kokybišką servisą, bei pasiūlyti geriausią kainą. Esame orientuoti į aukščiausios kokybės rezultatus ir jums galim parinkti labiausiai jūsų poreikiams tinkamus prietaisus, nesam suinteresuoti įsiūlyti kažkokio vieno gamintojo prietaisą, nes turim itin plačią pasirinkimo gamą.

Su mumis klientai visada randa bendrą kalbą, lanksčiai žiūrime į darbo laiką, bei pristatymo opcijas, klientų ratas itin sparčiai plečiasi. 

 

Jei esat naujokas, sunku išsirinkti tinkamą prietaisą, pasiklydot terminuose ir diletantų patarimuose - kreipkitės į Tesorą!

O geriausia - atvykite į mūsų parduotuves ir visada gausite pagarbą jums ir kokybišką patarimą.

Kaunas - Ateities plentas 4 B

Šiauliai - Serbentų gatvė 220 A

 

Galime bendrauti ir per Facebook mesendžeriais "Tesora metalo detektoriai" ir "Šiaulių detektoriai"