BLU3 ( JAV )

BLU3 ( JAV )

BLU3

( kaip vandenyno spalva)

BLU3 yra novatoriška įmonė - sukūrusi patogiausią pasaulyje nardymo sistemą.

Baterijomis varoma nardymo sistema daro perversmą žmonių nardymui. Naudojama patentuota „Smart Reg ™“ technologija. Būtent dėl ​​nenumaldomo atsidavimo moksliniams tyrimams ir plėtrai jiems pavyko sukurti mažiausią pasaulyje nardymo sistemą „Nemo“. Niekada nebuvo sklandesnio perėjimo į kvėpavimą po vandeniu. Daugiau apie „Nemo“ skaitykite čia: http://www.diveblu3.com/nemo/

 

 „BLU3“ aistra kyla iš jaudulio supažindinant žmones su povandeniniu pasauliu taip, kad jie taptų motyvuoti išsaugoti ir apsaugoti tai, kas slypi jame. Jų tikslas yra suteikti galimybę kitiems mėgautis povandeniniu pasauliu lengvai ir tokiu būdu, kuris skatina aplinkos supratimą.

BLU3 yra visiškai priklausanti valstybinės bendrovės „Brownie’s Marine Group“ (BWMG) dukterinė įmonė. BLU3 seserinė įmonė „Brownie's Third Lung“ jau daugiau nei 50 metų yra paviršiuje tiekiamų nardymo produktų pramonės lyderė. Tai reiškia, kad BLU3 produktai yra paremti dešimtmečiais sukauptu žmonių pasitikėjimu ir patirtimi.

 

BLU3 būstinė yra Floridoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur jų komanda gali kurti ir išbandyti savo "kieme". Pirmaisiais metais „Nemo“ buvo pristatyti daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje.

 

Būtent per nenumaldomą atsidavimą tyrimams ir plėtrai sugebėjo sukurti mažiausią pasaulyje nardymo sistemą.

"Nemo" nemokamas naudojimosi kursas: https://diveblu3.teachable.com Komplektacijoje: ku..
€1,69900
671
"Nemo" nemokamas naudojimosi kursas: https://diveblu3.teachable.com Komplektacijoje: 2 ..
€1,59900
672
Ar ją turime klauskite tiesiogiai paskambinę mums į parduotuvę. ..
€25000
508