Renaisance Vulpex skystas muilas 250ml

Prekės kodas: vulpex-250

Turimas kiekis: Turime

€2400 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Fizinėje parduotuvėje: Kaunas, Šiauliai
Gamintojas: picreator-renaisance (Anglija)

Sudėtyje nėra rūgščių... neputojantis... nesukeliantis korozijos... antibakterinis...

Vulpex skystas muilas yra saugus valiklis praktiškai bet kam, pradedant popieriumi, baigiant akmeniu.

Nuo pat sukūrimo 1970m. begalinis Vulpex muilo pritaikomumas tapo praktiškai privalomu visose restauravimo šakose.

Jis buvo naudojamas su dideliu pasisekimu saugiam ir kontroliuojamam odos dirbinių, aprangos detalių, pluksnų ir pūkų, baldų ir kilimų, ginklų, šarvų, taruiųjų metalų, marmuro ir akmens valymui.

Vulpex veikia ir skystina purvą, riebalus, mineralines alyvas, vašką, angliavandenius su dideliu efektyvumu ir greitai. Nešvarumai paverčiami emulsija, kuri lengvai pašalinama. Mikroįtrūkimuose esantys nešvarumai dažniausiai yra neįveikiama užduotis pramoniniams standartiniams valikliams, bet ne Vulpex muilui.

Lyginant su agresyviais, rūgštinio pagrindo valikliais, šarminio pagrindo Vulpex yra nepavojingas nei sveikatai, nei aplinkai. Nuvalytas paviršius praskalaujamas tekančiu vandeniu ir taip neutralizuojamas. Paviršius yra paruoštas tolimesnei restauracijai.

Kada valomi objektai, kuriuose negali būti naudojamas vanduo (pvz valant odą), Vulpex gali būti maišomas su mineraliniu spiritu, vietoje vandens.

VULPEX PARDUODAMAS KAIP KONCENTRATAS IR PRIEŠ VARTOJIMĄ TURI BŪTI PRASKIESTAS. Normaliam valymui vandens pagrindu maišoma 1 dalis Vulpex su 6-7 dalimis šalto vandens. Jei užterštumas nedidelis, galima naudoti ir daugiau vandens. Spirtiniam tirpalui reikia 1 dalies Vulpex prie 20 dalių spirito.

Atsižvelgiant į tai, kad Vulpex yra itin efektyvus nuriebalintojas, rankos, jas saugant nuo riebalų praradimo nuo odos paviršiaus, turi būti apsaugotos pirštinėmis arba naudojant lanolino kremą. Akis reikia saugoti nuo aptaškymo.

Vulpex skystas muilas parduodamas 250ml pakuotėmis (koncentratas). Esant poreikiui galime užsakyti 1ltr koncentrato pakuotėmis.

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės