Renaisance Pre-Lim švelni valymo pasta

Prekės kodas: pre-lim-65

Turimas kiekis: Turime

€1900 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Fizinėje parduotuvėje: Kaunas, Šiauliai
Gamintojas: picreator-renaisance (Anglija)

Švelni abrazyvinė pasta, kuri nebraižo paviršiaus, skirta naudoti metalų paviršiui ir daugeliui kitų jautrių restauruojamų paviršių.

Pre-lim yra plačiai profesionalių restauruotojų naudojama ginklų, šarvų, skulptūrų, bronzos ir vario virduliams, keramikai ir automobilių dažytiems paviršiams.

Pastos sudėtis yra Neuburg silicio talkas ir vandens/ balto spirito emulsija. Normaliomis naudojimo sąlygomis produktas yra nekenksmingas sveikatai.

Pre-lim’s valymo procesas pasiekiamas labai švelniai spaudžiant minkšta kempinėle. Po keleto minučių ore išdžiuvę talko likučiai lengvai nuvalomi, o paviršius lieka sausas ir itin lygus.

Norėdami užtikrinti nuvalyto paviršiaus sausumą ir ryškumą, padenkite Renaissance mikrokristalino vašku. Taip poliruotas paviršius išliks vizualiai patrauklus ilgą laiką.

Laikomas apsaugotoje nuo oro pakuotėje kambario temperatūroje arba vėliau, Pre-lim turi labai ilgą saugojimo laiką.

Atsižvelgiant į restauruojamo objekto svarbą, rekomenduojama atlikti bandymus irmažiau matomų vietų arba ant tokio pat paviršiaus, kad įsitikinti, kad Pre-lim tinkamas konkrečiam projektui. Ši pasta netinkama tauriųjų metalų, tokių, kaip sidabras, valymui.

Parduodama pakuotėje 65ml. Galima ir 200ml pakuotė pagal užsakymą.

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės