XP DEUS / ORX 5x10" super aukštadažnė ritė

Prekės kodas: DELLHF

Turimas kiekis: Turime

Komplektacija su ritės apsauga, varžtų komplektu ir apatiniu rėmu (kad būtų lengvas ir greitas ritės pakeitimas)

€31000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 5 metai
Fizinėje parduotuvėje: Kaunas, Šiauliai
Gamintojas: XP metalo detektoriai ( Prancūzija )

Itin perspektyvi ritė XP DEUS arba XP ORX metalo detektoriui, puikiai papildanti standartines 22 arba 28cm rites. Ši ritė gali dirbti vienu iš trijų dažnių - 15kHz, tinkamas standartinei paieškai, 30kHz - puikiai rodantis smulkius auksinius papuošalus ir 81kHz - itin užterštoms vietoms, tokioms, kaip pastatų pamatai. Šios ritės forma leidžia paiešką vykdyti gana greitai, tačiau mažas plotis riboja keleto objektų patekimą po rite, todėl tokia ritės forma ir paties prietaiso natūra itin greitai reaguoti į radinius sukuria sąlygas užterštose vietovėse turėti nepralenkiamą metalo detektorių. Ritė komplektuojama su apatine rėmo dalimi ir tvirtinimo elementais, jos akumuliatorius yra įdėtas į rėmą, todėl jį galima lengvai pakeisti pasibaigus resursui arba ilgoje paieškoje pakaitiniu akumuliatoriumi. Akumuliatorius talpa beveik dvigubai daugiau, nei standartinėse ritėse.

 

Ši ritė dirba su Deus prietaisu dirba tik su ne žemesne nei v4 programine versija, komplektuojama ir su ORX! Naujausią programą nemokamai galite atsisiųsti iš gamintojo puslapio.

 

Šį gamintoją atstovaujam daugiau nei 15 metų. Prekes perkam tiesiogiai ir dideliais kiekiais. Jeigu jūs esate kitoje šalyje ir norite įsigyti XP iš pirmų rankų, pasirinkite XP oficialių platintoją.

 

Gamykliškai ritės komplektacija su ritės apsauga ir apatinė rėmo dalimi, varžtų komplektu.

 

Garantija - 5 metai elektronikai ir 2 metai akumuliatoriui.

 

 

 

5×10
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Komplektacija su ritės apsauga, varžtų komplektu ir apatiniu rėmu (kad būtų lengvas ir greitas ritės..
€31000
210