Renaisance Wax - apsauginis vaškas 200ml

Prekės kodas: wax-200

Turimas kiekis: Turime

€2500 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Fizinėje parduotuvėje: Kaunas, Šiauliai
Gamintojas: picreator-renaisance (Anglija)

Tai visų pasaulyje muziejų sutartinai pripažinta efektyviausia konservavimo priemonė!

 

Parduodamas kiekis inde - 200ml.

Renaissance™ wax poliravimo ir konservavimo vaškas buvo išrastas dar 1950m Britų muziejaus tyrimų laboratorijose, po ilgų diskusijų tarp muziejaus techninių darbuotojų, tarptautinių konferencijų metu, kuriose dalyvavo profesionalūs restauruotojai.

 

Pagreitintuose sendinimo testuose, Britų muziejaus darbuotojai pastebėjo, kad standartiniai parduodami apsauginiai vaškai, kurių pagrindas yra natūralūs vaškai, savo sudėtyje turi rūgščių, kurios ilgainiui gadina kolekcijas ir baldus. Buvo išrasta nauja vaško rūšis - mikrokristalinas.

 

Šio, žmogaus sukurto, vaško savybės užtikrina ilgalaikę apsaugą visų tipų muziejaus eksponatams. Šio vaško naudojimas nesukelia problemų toliau konservuojant ir nekenkia vertingų daiktų vertei.

 

Komercinė šio vaško gamybos pradžia pradėta 1968 metais Londone įsikūrusios kompanijos Picreator Enterprises Ltd. , labiau žinomos savo prekės ženklu ‘Renaissance’. Ši prekė greitai buvo priimta muziejininkų visame pasaulyje ir tapo restauravimo ir konservavimo standartu, turbūt todėl, kad gali būti naudojama praktiškai bet kur.

 

Kodėl Renaissance vaškas yra visiškai kitoks?

 

Šio vaško mikrokristalino struktūra yra gerokai smulkesnė, nei natūralių vaškų, tai savybė, užtikrinanti ypatingai efektyvų atsparumą drėgmei. Nesuskaičiuojama daugybė statulų ir paminklų gatvėse dabar yra padengti Renaissance vašku, kad juos apsaugoti nuo aplinkos erozijos. Ginklai ir šarvai, plienas ir virtuvės įrankiai, pagaminti iš bronzos ir vario muziejuose išlieka blizgantys, šviesūs ir apsaugoti nuo korozijos.

 

Kada vaškas plonu sluoksniu padengia paviršių, vaško plėvelė išlieka visiškai skaidri ir nekeičia paviršiaus spalvos. Renaissance vaškas sudėtyje neturi rūgščių (pH neutralus) ir nesugadins net itin jautrių medžiagų. Pavyzdžiui istorinės vertės nuotraukos parodose yra padengiamos šiuo vašku, kad apsaugoti fotografijas nuo natūralių rūgščių nuo rankų ir aplinkos. Šis vaškas nepalieka dėmių ir netamsina net balto popieriaus.

Baldams ir medžio drožiniams vaškas paryškina natūralumą, gali būti naudojamas tiesiai ant smėliu apdorotų paviršių, nebaigtų kietmedžio dirbinių nenaudojant hermetikų. Vaškavimas yra paskutinis etapas rankų darbo baldams, bei medžio, akmens ir metalo skulptūroms, bet pirmas malonus įspūdis akims ir rankoms. Renaisance vaško skaidrumas ir blizgesys iškart bus pastebėtas.

Šilko švelnumo plėvelė suteikia malonų prisilietimą, lyginant su pirštų kibimu, paliekančius pėdsakus ant minkštesniais vaškais dengtų paviršių.

 

Nesvarbu kaip dažnai vaškas naudojamas, nebus jokio skaidrumo praradimo, todėl paviršiaus detalumas nedings. Dažnesnis vaško naudojimas tik pagilins blizgesį, suteiks daugiau atspindžio nuo padengto paviršiaus ir suteiks daugiau gyvumo.

 

Vaško unikali sudėtis leidžia jį naudoti bet kokių paviršių apsauga, vaškas, pavyzdžiui, gali būti naudojamas ginklų apsaugai. Vaško plėvelė yra kieta ir sausa, skirtingai, nei tepalas, kuris lipnus ir pritraukia rūgštis iš atmosferos. Daiktai malonesni lietimui.

 

Renaissance vaškas naudojamas: metalų, tokių kaip sidabras, bronza ir varis apsaugai nuo tamsėjimo, visų metalų kolekcijose (senos monetos, spynos ir raktai, ginklų, šarvų apsauga), tiek medžio, tiek metalo paviršiams senuose automobiliuose, muzikos instrumentams, bronzinėms skulptūroms viduje ir išorėje, kurios veikiamos atmosferinių reiškinių, granito gaminiams, odos dirbiniams. Tai tik keli vaško panaudojimo pavyzdžiai.

 

 

 

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės