Minelab VANQUISH skirtumai

Minelab VANQUISH skirtumai
Publikuota 2019-07-08 Skaitė 3884

Visai neseniai startavo Minelab pradedančiųjų detektorius Vanquish. Ir net ne vienas modelis, o visi 4, jei dar tiksliau - 3 skirtingi modeliai ir vienas su didesne komplektacija. Tarp daugybės gamintojų įvairiausių modelių yra tikrai ganėtinai sudėtinga išsirinkti labiausiai tinkantį prietaisą, todėl pabandysim paaiškinti kodėl Vanquish greitai taps vienu iš lyderių ir kuo skiriasi modeliai.

 

VANQUISH SERIJA

Pagrindinis akcentas visuose Vanquish modeliuose - paprastumas, aukščiausios technologijos ir tikrai nedidelė kaina. Ko dar reikia pradedančiajam ieškotojui? Visi Vanquish detektoriai naudoja Multi IQ technologiją, sutinkamą brangiausiuose prietaisuose - joks kitas šios klasės detektorius rinkoje negali dirbti keliais dažniais vienu metu, net ir ne visi brangiausi modeliai turi tokią galmybę (tiesą sakant taip dirba tik Minelab detektoriai - patentuota technologija). Visi turi paruoštas gamyklines programas, yra nesunkūs ir naudoja teleskopinius rėmus, todėl yra labai kompaktiški transportavimui. Visi komplektuojami su DD ritėmis, kurios yra atlaidesnės neteisingam mojavimui, leidžia ieškoti greičiau ir yra gilesnės. 

 

Vanquish modelių palyginimo lentelė:


 

 

340

440

540

540 Pro-Pack

PROGRAMOS Coin, Jewelry, All Metal Coin, Relic, Jewelry, Custom, All Metal Coin, Relic, Jewelry, Custom, All Metal Coin, Relic, Jewelry, Custom, All Metal
TRIKDŽIŲ SLOPINIMAS Auto (19)  Auto (19) kanalų Auto (19) kanalų Auto (19) kanalų
BLUETOOTH AUDIO Nėra Nėra Yra Yra
IRON BIAS Aukštas Aukštas Aukštas (Gamykl.), Žemas Aukštas (Gamykl.), Žemas
JAUTRUMAS 4 lygiai 10 lygių 10 lygių 10 lygių
GARSAS 3 lygiai 10 lygių 10 lygių 10 lygių
OBJEKTŲ TONAI 3 tonai  3 tonai 5 tonai 5 tonai
DISKRIMINACIJOS
SEGMENTAI
5 segmentai 12 segmentų 25 segmentai 25 segmentai
OBJEKTŲ ID -9 ... 40 -9 ... 40 -9 ... 40 -9 ... 40
GYLIO INDIKATORIUS 4 lygiai 5 lygiai 5 lygiai 5 lygiai
ILGIS Surinktas: 145 cm
Sustumtas: 76 cm
Surinktas: 145 cm
Sustumtas: 76 cm
Surinktas: 145 cm
Sustumtas: 76 cm
Surinktas: 145 cm
Sustumtas: 76 cm
SVORIS
(SU BATERIJOMIS)
1.2 kg 1.2 kg 1.3 kg 1.3 kg
STANDARTINĖ RITĖ V10 10" x 7" DD V10 10" x 7" DD V12 12" x 9" DD V12 12" x 9" DD
V8 8" x 5" DD
EKRANAS Monochrominis LCD Monochrominis LCD Monochrominis LCD
su raudonu apšvietimu
Monochrominis LCD
su raudonu pašvietimu
BATERIJOS KOMPLEKTE 4 x AA keičiamos 4 x AA keičiamos 4 x AA NiMH akumuliatoriai 4 x AA NiMH akumuliatoriai
APSAUGA NUO VANDENS ritė iki 1 m ritė iki 1 m ritė iki 1 m ritė iki 1 m
TECHNOLOGIJOS Multi-IQ® Multi-IQ® Multi-IQ®, Bluetooth, aptX™ Low Latency Multi-IQ®, Bluetooth, aptX™ Low Latency

 

Lentelė yra greitam palyginimui, dabar kiekvieną prietaisą apžvelgsim detaliau.

    Pradėsim nuo Vanquish 340. Tai yra pats paprasčiausias iš visos serijos ieškiklis, jeigu ieškote retai, jeigu prietaisu naudosis vaikas arba svečias, šis detektorius - kaip tik jam, jame yra minimaliai nustatymų, nieko perteklinio. Tačiau jame dirba Multi IQ technologija - vienu metu ritė skleidžia keletą skirtingų dažnių, todėl prietaisas geba tiksliau atpažinti metalus ir pasiekti didesnį gylį, veikia trikdžių slopinimas - prietaisas automatiškai prisitaiko prie aplinkos. Nesvarbu ko ieškote ir kur ieškote, Multi IQ susitvarkys su užduotimi. Šiame modelyje yra 3 programos - Coin (monetos), Jewelry (papuošalai) ir All metal (visi metalai). Kiekvienas režimas yra suprogramuotas ir optimizuotas ir operatoriui nebereikia sukti galvos kaip geriau nustatyti. Geležies ID rodomi su minuso ženklu, spalvoti metalai - be minuso, skaičiai atitinka metalo laidumą. Vanquish puikiai tiks ir šlapiuose paplūdimiuose, kur dauguma standartinių detektorių yra itin triukšmingi. Prietaisas sveria vos 1,2kg, todėl nepavargsite net dirbdami ilgesnį laiką arba jei ieškotojas - vaikas. Teleskopinis rėmas taip pat greitai ir tiksliai pritaikomas bet kokiams ūgiui ir greitai paruošiamas transportavimui. Skirtingai nei daugumoje prietaisų rinkoje, Vanquish reguliuojasi garsas - 3 lygiai, todėl nebūtina kelti bereikalingo triukšmo net ir nenaudojant ausinių, prietaisas jau iš gamyklos komplektuojamas su optimalaus dydžio 10x7" DD tipo rite - jinai ne tik lengva, su ja paieškos greitis yra gerokai didesnis, nei koncentrinių ričių, nes vienu mostu iš karto patikrinama 25cm juosta, pati ritė yra apsaugota nuo vandens iki 1m (pats elektronikos blokas nėra skirtas nardinimui).

    Prietaiso nustatymai itin paprasti - prietaiso įjungimas ir išjungimas, programų pasirinkimas (viena iš 3), Garso lygio pasirinkimas - tylus, vidutinis arba garsus. Viskas - prietaisas paruoštas darbui! Dideliame ekrane matysite baterijų būseną, pasirinktus garso ir jautrumo lygius, pasirinktą programą, radinio gylį, viduryje - objekto ID ir viršuje 5 segmentų skalėje matysite kurie metalai yra išjungti rodyti, o virš ekrano - galimus radinius grafiškai.

 Vanquish 440 turi jau daugiau nustatymų, daugiau mygtukų, kurie jau ir dvikrypčiai (daugiau - mažiau). Atsiranda papildoma, skirta vartotojui Custom programa, yra dedikuotas "Visi metalai" mygtukas, kurio dėka galima greitai patikrinti gilius įtartinus signalus, jautrumas ir garsas  jau turi net  po 10 lygių, diskriminacija suskirstyta į 12 segmentų ir atsirado galimybė pačiam operatoriui įjungti arba išjungti nepageidaujamus metalus, todėl tiksliau galima pasirinkti ką detektoriui rodyti ir ką ignoruoti, gylio indikatorius taip pat tikslesnis - 5 lygiai vietoje 4. Labai svarbi opcija - pinpoint, kurios 340 modelyje nėra. Tai tiksli centro nustatymo funkcija. Rėmas, ritė ir baterijos yra identiški 340 modeliui. Šiame detektoriuje yra viskas, ko reikia naujokui, norinčiam kontroliuoti nustatymus. Komplekte - laidinės ausinės, elektronikos bloko apsauga, ritės apsauga ir AA baterijų komplektas

    Vanquish 540 yra šios serijos flagmanas ir skirtas pakeisti legendinę Minelab X Terra 705, todėl jis jau dabar sulaukė didelio dėmesio ir yra labiausiai perkamas iš visų Vanquish. Šis modelis yra vos sunkesnis, nes komplektuojamas su didesne V12 (12x9") rite, kas automatiškai garantuoja daugiau gylio, detektoriuje atsirado ir daugiau profesionalių nustatymų, tokių kaip Iron Bias - galimybė stumdyti ribą tarp aukšto ir žemo tonų, taip išvengiant klaidingų geležies sudirbimų, kasant daugiau teisingų spalvotų signalų, yra 5 tonai ir net 25 diskriminacijos segmentai, itin tiksliam metalų išskyrimui. Raudonai šviečiantis ekranas, kuris palengvins gyvenimą prasto apšviestumo sąlygomis. Šiame modelyje jau yra įdiegtas ir siųstuvas belaidėms ausinėms, pats detektorius komplektuojamas su laidinėmis ausinėmis, elektronikos bloko apsauga, ritės apsauga, krovikliu ir Ni-Mh akumuliatoriais, kurie nebijo šalčio ir greitai gali būti pakeisti paprasčiausiomis ir visur randamomis AA baterijomis. Šis detektorius puikiausiai tiks pažengusiems ieškotojams, ieškantiems optimalaus varianto, neišleidžiant 3 mėnesių algos.

    Jeigu negalite apsispręsti ar norite Vanquish 540 ar Minelab Equinox, galima rinktis tarpinį variantą - Vanquish 540 PRO, šis detektorius yra identiškas Vanquish 540, bet jo komplekte papildomai yra įdėtos belaidės itin mažo vėlavimo ausinės (tokios pat, kaip Equinox 800) ir komplekte yra papildoma V8 "snaiperinė''(8x5") ritė, kuri skirta itin užterštoms geležimi vietovėms, taigi realiai tai yra labai lankstus pilnas komplektas, su kuriuo galima labai daug nuveikti.

    Pabaigai - tai yra labai ryški prietaisų linija iš Australijos gamintojo, iš kurios kiekvienas naujas ieškotojas gali pasirinkti sau tinkamiausią variantą. Prietaisai yra maksimaliai supraprastintu valdymu, tačiau slepiantys pažangias technologijas viduje, be to - kainuojantys nebūdingai Minelab nedidelius pinigus.

 

Rašyti komentarą
Taip pat skaitykite
2020-10-14
Susidomėjai šiuo nuostabiu hobiu? Esi visiškai pasimetęs tarp daugybės modelių ir kainų? Nerandi rei...