Kišeninis XP peilis (juodas) Opinel Nr.8

Prekės kodas: XPKNIFEBLACK

Turimas kiekis: Turime

€2000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Fizinėje parduotuvėje: Kaunas, Šiauliai
Gamintojas: XP metalo detektoriai ( Prancūzija )

Patikimas, nerūdijančio plieno peilis Opinel.

Opinel kišeninis peilis Nr.8 su nerūdijančio plieno ašmenimis  - patikimas ir tvirtas pagalbininkas bet kokioje situacijoje bei puiki dovana.  

Tai idealus Opinel peilis kelionei, iškylai, kepsnių vakarėliui, žygiui pėsčiomis ar kitai veiklai gamtoje.  

Opinel peilių kokybę užtikrina šimtametė gamybos ir šeimos verslo patirtis.

Pagaminta Prancūzijoje.

 

YPATYBĖS:

Geležtė

Opinel kišeninio peilio Nr.8 geležtės ilgis  - 8,5 cm. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir Opinel peiliams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai.

Tradicinė „Opinel“ geležtė yra jatagano tipo. Kuriant šią formą įkvėpimo semtasi iš turkiško kardo lenktu smaigaliu. Jatagano tipo geležtei būdingas išgaubtas profilis, suteikiantis jai tvirtumo ir užtikrinantis daugkartinio galandimo galimybę.  

 

Virobloc apsauginis žiedas
Opinel Nr. 8 kaip ir visi kiti lenktiniai Opinel peiliai pradedant Nr. 6, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant).   

 

Geležtės ilgis: 8,5 cm

Geležtės plotis: 1,7 cm

Parašyti atsiliepimą