Minelab Equinox 700 ir Equinox 900

Minelab Equinox 700 ir Equinox 900
Publikuota 2022-12-02 Skaitė 2732

Pagaliau sulaukėme Minelab naujienų! Ilgai reklamuotas, kodiniu pavadinimu Manticore prieš pat oficialų išleidimą, Minelab flagmanas pavirto net į du naujus multidažnius prietaisus - Equinox 700 ir Equinox 900. Kaip ir galima suprasti iš pavadinime esančių skaičių, tai yra topiniai detektoriai monetų paieškai. Manticore išleidimo data vis dar nežinoma, teks dar palaukti.

   Taigi dabar turim jau net 4 Equinox metalo detektorius ir natūraliai kils daug klausimų kurį Equinox detektorių dabar rinktis. Visų pirma, nesekantiems naujienų, reiktų suprasti, kad tai yra skirtingų metu į gamybą paleisti prietaisai ir realiai tai yra "pilna" ir "supaprastinta" versijos, kas reiškia, kad buvo išleistas Equinox 800 2018 metais ir šalia jo atsirado mažiau funkcijų turinti versija 600, Equinox 900 yra išleidžiamas 2022 metais ir jo supaprastinta versija yra Equinox 700. Kuo skiriasi Equinox 800 nuo Equinox 600 yra detaliai aprašyta ankstesniame mūsų straipsnyje, šiandien koncentruosimės į naujuosius Equinox.

   Naujasis Equinox 900 be abejo yra multidažnis, visi flagmanai, pas visus gamintojus, kurie pastaruoju metu išleido prietaisus, yra multidažniai. Vienadažniai kaip ir nebeturi jokių šansų patekti į viršutines lentynas, juolab, kad dauguma brangiausių multidažnių be vargo gali būti perjungti į pavienius dažnius.

Abu nauji modeliai turi gerai pažįstamus  Park, Field ir Beach darbo režimus, 900-asis modelis papildomai turi Gold aukso paieškai.

Equinox 900 turi aukštos rezoliucijos, net 119 ID segmentų diskriminacijos skalę (nuo -19 iki 99), tai yra gerokai plačiau, nei Equinox 800, prietaisas turi pramoninį IP68 standartą apsaugai nuo dulkių ir vandens, bet gamintojo teigimu, jis viršija šį standartą ir gali būti nardinamas net iki 5m gylį, kas beveik dvigubai lenkia Equinox 800 (3 metrai).

Jautrumo skalė išsiplėtė iki 28 (+3 nuo Equinox 800).

Rėmas išliko tiesus, bet pasikeitė užraktai, kurie dabar atsilenkia į šoną. Ar tai patiks vartotojams parodys laikas. Gamintojo teigimu rėmas yra sustiprintas ir palengvintas (1,27kg prieš 1,34kg Equinox 800), taip pat rėmas yra gerokai trumpesnis tranportinėje padėtyje (vos 61cm, prie 107cm ankstesniuose - beveik dvigubai trumpesnis), todėl gali tilpti į daugumą kuprinių. Labai gera žinia - visiškai naujos konstrukcijos tvirtas, patogus ir lengvai reguliuojamas porankis!

Papildomai atsirado prožektorius ritės apšvietimui ir vibro rankena turintiems klausos sutrikimų ieškotojams. Tai nėra naujiena, ilgus metus šie atributai buvo Nokta vizitinė kortelė. Bet kodėl nepanaudojus, kas yra paprasta ir nedaug kainuoja? 

Abu naujieji Equinox naudoja tokias pat Multi IQ rites, kaip ir ankstesnieji. 11" ritės išvaizda šiek tiek pasikeitė, tikėtina buvo patobulintos tvirtinimo ausys,  6" ritė įeina į komplektaciją prie 900-tojo modelio, ko nebuvo prie 800-tojo.

Naujosios 11" ritės bus naudojamos visiems Equinox, tiks ankstesnės papildomos ritės, bei Coiltek gaminiai. Prietaiso ekranas nepasikeitė, todėl peršokti nuo ankstesniųjų Equinox nebus jokio streso - visa aplinka bus pažįstama.Equinox 900 ekranas

Gamintojo teigimu padidintas atsistatymo greitis, tai reiškia, kad prietaisas galės fiksuoti radinius, esančius šalia geležies ir nepraleisti tokių signalų, kas buvo nemaža problema pirmiesiems multidažniams detektoriams. Norint gauti geriausius rezultatus, reikėtų naudoti  6" "snaiperinę ritę, kuri tiesiog dievinama Equinox naudotojų tarpe.

Equinox 700 ir 900 naudoja naujo tipo belaides ausines ( belaidės ausinės įeina prie abiejų naujujų Equinox), užtikrinančias dar didesnį greitį, tai nebėra Bluetooth ausinės, todėl netiks nei buitinės, nei Equinox 800 naudojamos ausinės, norint, galima naudoti ir sausumos, bei papildomai įsigijamas povandenines laidines ausines, kurios jungiasi į hermetizuotą lizdą. Prietaisai turi ir integruotą vidinį garsiakalbį, bet jis orientuotas į priešingą pusę, todėl garsas sklinda taip pat tolyn nuo operatoriaus, todėl labai rekomenduojame naudoti belaides ausines, kitu atveju, vėjuotoje ar triukšmingoje aplinkoje bus prarasti tyliai skambantys signalai, dažnai, patys įdomiausi ir vertingiausi signalai. Minelab teigia patobulinę ir garsus, todėl nuo šiol bus legviau ne tik išgirsti spalvotus signalus šalia juodo metalo, bet ir lengviau suprasti daikto dydį ir gylį tiesiog klausant!

Taip pat žadamas ekstremalus signalo ID tikslumas net radiniui esant dideliame gylyje, ko paprastai negali padaryti vienadažniai prietaisai. Kaip ir Equinox 800 modelyje, galima rinktis ir pavienius dažnius, kurie yra 4-5-10-15-20 ir 40kHz (Equinox 700 neturi 20 ir 40kHz pavienių dažnių opcijos, realiai tai pilnas, dažnių spektras, reikalingas Lietuvos laukuose. Equinox 900 taip pat turi ir išsiskiriantį raudoną ekrano ir mygtukų apšvietimą.

Taigi Manticore nesulaukėme, padidėjo Equinox šeima. Ar verta keisti iš Equinox 800? Viskas priklauso nuo jūsų! Equinox 900 yra patobulinta Equinox 800 versija, automobilių pramonės pasaulyje tai vadinama "Faceliftu", dažniausiai tai yra geriausi modeliai, nes gaminami ant jau patikrintos platformos ir turi visų žinomų trūkumų ištaisymus, Tai pat tai naujausias multidažnis detektorius Minelab skalėje šiuo metu, brangiausias Minelab multidažnis CTC3030 yra labai senas ir jo įpėdinis Manticore vis dar tobulinamas. Norintiems pačio pačiausio, reiktų laukti Manticore, bet kol kas išleidimo data nežinoma.

Gamintojo pateikiamas skirtumų aprašymas yra čia.

Abu naujuosius Equinox modelius galite įsigyti Tesora parduotuvėse Kaune ir Šiauliuose, numatomas gavimas - apie gruodžio vidurį.

 

Įsigyti detektorių:

Minelab Equinox 900

Minelab Equinox 700

Rašyti komentarą
Taip pat skaitykite
2020-08-28
Equinox 600 ar Equinox 800? 2018 Pavasarį atsiradę 2 naujienos iš ilgai tylėjusios Minelab stovyk...
Susijusios prekės
Komplektacija: belaidės ausinės 11" (28cm) ritė su apsauga magnetinis krovimo kabelis..
€89900
847
Komplektacija: belaidės ausinės dvi ritės: 11" (28cm) ritė su apsauga 6"..
€1,19900
848
Komplektacija: 11" ritė su apsauga; belaidės ausinės; pakrovimo kabeliai.  ..
€1,99900
836