Metalo ieškiklių apžvalga - Visi straipsniai

Daugiau perki - didesnę nuolaidą gauni!
Pavasaris įsibėgėja, o Tesora turi jums naują pasiūlymą - nuo balandžio 1d. vykdysime akciją: kuo daugiau perki - tuo didesnę nuolaidą gauni! Kaip tai veikia: perkate Tesora fizinėje arba elektroninėje parduotuvėje ne mažiau, kaip už 300Eur ir nuo kiekvieno išleisto 100Eur, gaunate po 1% nuolaidą sekančiam pirkimui. Tarkim perkate XP DEUS pilną komplektą už 1220Eur ir sekančiam pirkimui gaunate 12% nuolaidos kuponą. Apvalinsime kas 50Eur, jei pirkimo suma bus tarkim 1251Eur, gausite 13% nuolaidą. Kuponą galite panaudoti patys, padovanoti draugui ar kaimynui. Akcija tęsis iki gegužės 31d.Kupo..
Tesora - pokalbis su klientu
Vienas pažangus mano klientas, besidomintis pasaulio naujienomis, atsiuntė ekrano nuotrauką iš konkuruojančios įmonės Facebook paskyros, kur tūlas pilietis piktinosi, neva "Tesoroje kiekvieną kartą aiškina vis kitaip". Kadangi gyvename laisvoje Lietuvoje ir galime skelbti savo nuomonę, aš ją parašysiu čia, kad visi galėtų paskaityti.  Kaip visi matote, metalo detektorių, kurie, net būdami itin specifiniais produktais, yra labai daug. Dauguma detektorių darbo principas ar bent naudojama technologija yra ta pati VLF, todėl metalo detektoriais prekiaujančios įmonės atstovo užduotis yra parin..
1 6io straipsnio komentarai - peržiūrėti komentarus
Kadangi klientų susidomėjimas šiuo prietaisu pasiekė rekordines aukštumas ir dar vienas susidomėjęs klientas paprašė plačiau parašyti apie XP DEUS, nusprendžiau parašyti straipsnį, kuris turėtų padėti geriau pažinti šį unikalų prietaisą.   Viskas prasidėjo nuo XP Goldmaxx. Šį prietaisą bandymams įsigijau Jungtinėje Karalystėje. Prietaisas pasirodė paprastai valdomas ir nuo tuo metu esančių rinkoje skyrėsi fantastišku atsistatymo greičiu (ang. Recovery Speed), tai reiškia, kad monetą šis prietaisas galėjo registruoti gerokai arčiau vinies, nei didžioji dauguma tuo metu rinkoje gyvavus..
1 6io straipsnio komentarai - peržiūrėti komentarus
Nebrangus, bet rimtas pinpointeris
Buvo laikas, kai paieškas keliaudavome su bet kokiu metalo detektoriumi, niekas jų neskirstė, nei kam jie skirti, nei kokios jų galimybės, buvo ieškotojų, kurie keliese įsigydavo prietaisą ir ieškodavo pamainomis. Turinčių antrą metalo detektorių buvo vienetai, o apie tokius daiktus kaip pinpointeris niekas net nekalbėjo. Tačiau laikai keitėsi, daugelis ieškotojų atsirinko, kas jiems tinka, atsirado supratimas apie tikslią konkretaus metalo detektoriaus paskirtį, taip pat atsirado ir poreikis greitai ir tiksliai surasti, kur guli jau surastas metalinis radinys, tai puikiai atlieka nedidelis ra..
0 6io straipsnio komentarai - peržiūrėti komentarus

Straipsnių meniu

Straipsnių paieška

 
 

APŽVALGOS IR PATARIMAI

APŽVALGOS IR PATARIMAI

Metalo detektorių ir jų priedų apžvalgos. Patarimai perkantiems metalo detektorių. Atsakymai kokį metalo detektorių rinktis.


Šioje kategorijoje prekių nėra.