• Rutus Alter 71

Neseniai rinkoje pasirodęs prietaisas, kuris greitai užkariauja simpatijas tarp profesionalių ieškotojų. Tai nėra detektorius, kurio reklamai su tuščiais pažadais gamintojas išmetė tūkstančius, tai prietaisas, sukurtas žmogaus, išbandžiusio daugumą rinkoje naudojamų prietaisų savo rankomis. Vienas iš labiausiai į akis krentančių prietaiso išskirtinumų - galimybė dirbti labai plačiame dažnių ruože - nuo 4,4kHz iki 18.4kHz, vienu metu dirba vienas dažnis. Dažnį galima keisti 0,2kHz žingsniu, taigi viso yra net 71 dažnis! Kaip žinote - dažnis suteikia detektoriui vis kitokias savybes. Šis detektorius uždengia daugumos parduodamų detektorių dažnius, vadinasi turi ir labai skirtingą charakterį. Kita retai sutinkama ir labai reikalinga savybė - galimybė reguliuoti reakcijos greitį. Iš praktikos žinom, kad didelis reakcijos greitis leidžia dirbti itin stipriai geležimi užteršose vietose, bet aukojamas gylis, o lėtesnė reakcija leidžia surasti giliau esančius objektus. Alter 71 tai galite keisti pagal iškeltus uždavinius. Didesniam gyliui ir greitesnei paieškai, prietaisas komplektuojamas su 28cm DD tipo rite (taip pat galite įsigyti Alter ir su papildoma koncentrine 23cm rite). Pagal naujausius standartus prietaise yra įdiegtas siųstuvas belaidėms ausinėms, be to jums nebūtina pirkti dedikuotų ir brangių gamintojo ausinių - tereikia įsigyti gana nebrangų RUTUS imtuvą, į kurį jungiasi bet kokios laidinės ausinės su 3.5mm antgaliu. Pats imtuvas gali būti pakabintas ant diržo. Kol nesate patyręs operatorius, galite naudotis net 7 gamintojo programomis, kurios drastiškai pakeičia detektoriaus charakterį. Prietaise galima reguliuoti geležies maskavimo lygį, tai labai svarbu dirbant dirvoje užterštoje smulkia geležimi, alaus kamšteliais.

  Prietaiso parodymai ir nustatymai matomi daugiakalbyje ekrane su apšvietimu. Ekrano apšvietimo ir informacijos užlaikymo lygiai taip pat reguliuojasi, galite pasirinkti kalbas patys. Yra ir lietuvių kalba! Po ekranu yra trigeris - labai patogus reikalas surasto daikto lokalizacijai, trigeris taip pat naudojamas ir naviguojant per meniu.

Komplekte: metalo detektorius su 28cm rite, apsauga ant elektronikos bloko, apsauga ant baterijų bloko, radinių krepšys.


SPECIFIKACIJA:

Dažnis: keičiamas nuo 4.4kHz iki 18.4kHz žingsniu 0.2kHz

Statinis / Dinamis / Kombinuotas darbo režimai

Tikslaus objekto nustatymo (Pinpoint) funkcija

7 gamyklinės programos

'Karštųjų akmenų" nustatymai

Reakcijos greitis (grunto filtras) - 8 lygiai

Trukdžių slopinimas - 7 lygiai

Foninis garsas

Foninio garso tonas

Statinio kanalo jautrumas (visi metalai)

Audio stiprinimas

6 gamykliniai garso profiliai + 3 vartotojo programuojami garso profiliai

ID tipas

Informacijos ekrane rodymo laiko trukmė

Diskriminacija (0-120)

Jautrumas (0-90)

Išrenkamoji diskriminacija (120 segmentų)

Garsiakalbio garsas

Integruotas siųstuvas belaidėms ausinėms

Ekrano apšvietimas reguliuojamas

Maitinimas: 8 x AA baterijos

Svoris su baterijomis: 1630 g.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

Rutus Alter 71

  • Gamintojas: Rutus
  • Prekės kodas: alter-71
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 659.99€
  • 499.00€

  • Be PVM: 412.40€

Susijusios prekės

Rutus Argo Ne

Rutus Argo Ne

Supaprastinta Alter 71 versija. Tai dvidažnis detektorius, galintis dirbti 6.6kHz ir 16kHz dažniais,..

380.00€ 520.00€ Be PVM: 314.05€

Žymos: Rutus, Alter 71, 28cm DD ritė