Tesora

Tesora


Didysis ieškotojų sąskrydis 2019
Šįmet, kaip ir kiekvienais metais, IĮ "Tesora", kartu su klubu MINK organizuoja jau penktąjį, jubiliejinį ieškotojų sąskydį - ralį. Tai svarbus ir nekasdienis renginys ieškiklininkams, skatinantis atsakingą ieškojimą, kur susitinka seniai nesimatę kolegos, galima pamatyti naujienas iš metalo detektorių gamintojų, įvertinti savo jėgas įvairiose rungtyse ir tiesiog gerai praleisti laiką draugų kompanijoje. Šįmet sąskrydis vyksta beveik Lietuvos viduryje - Jonavos rajone, tikslias koordinates ir renginio programą visi dalyviai gaus renginio išvakarėse. Renginio data 2019 metų rugpjūčio 3 d. Regis..
Daugiau perki - didesnę nuolaidą gauni!
Pavasaris įsibėgėja, o Tesora turi jums naują pasiūlymą - nuo balandžio 1d. vykdysime akciją: kuo daugiau perki - tuo didesnę nuolaidą gauni! Kaip tai veikia: perkate Tesora fizinėje arba elektroninėje parduotuvėje ne mažiau, kaip už 300Eur ir nuo kiekvieno išleisto 100Eur, gaunate po 1% nuolaidą sekančiam pirkimui. Tarkim perkate XP DEUS pilną komplektą už 1220Eur ir sekančiam pirkimui gaunate 12% nuolaidos kuponą. Apvalinsime kas 50Eur, jei pirkimo suma bus tarkim 1251Eur, gausite 13% nuolaidą. Kuponą galite panaudoti patys, padovanoti draugui ar kaimynui. Akcija tęsis iki gegužės 31d.Kupo..
Minelab Equinox 600 ar 800
2018 pavasarį atsiradę 2 naujienos iš ilgai tylėjusios Minelab stovyklos, kaip reikiant sujudino metalo detektorių rinką – ieškotojams buvo pasiūlyti visiškai nauji detektoriai EQUINOX 600  ir  EQUINOX 800. Tai prietaisai, kurie gali dirbti keletu fiksuotų dažnių arba Multi IQ režimu, kas suteikia šiems detektoriams išskirtinumą prieš kitus, rinkoje esančius prietaisus. Equinox 800 iš karto užsitikrino Minelab profesionalių gerbėjų simpatiją, nes jis brangesnis ir iš jo tikimasi daugiau, tačiau Equinox 600 galbūt nepelnytai buvo nužemintas. Pabandysiu paaiški..
Tesora - pokalbis su klientu
Vienas pažangus mano klientas, besidomintis pasaulio naujienomis, atsiuntė ekrano nuotrauką iš konkuruojančios įmonės Facebook paskyros, kur tūlas pilietis piktinosi, neva "Tesoroje kiekvieną kartą aiškina vis kitaip". Kadangi gyvename laisvoje Lietuvoje ir galime skelbti savo nuomonę, aš ją parašysiu čia, kad visi galėtų paskaityti.  Kaip visi matote, metalo detektorių, kurie, net būdami itin specifiniais produktais, yra labai daug. Dauguma detektorių darbo principas ar bent naudojama technologija yra ta pati VLF, todėl metalo detektoriais prekiaujančios įmonės atstovo užduotis yra parin..
1 komentarai šiam straipsniui - žiūrėti komentarus
Kadangi klientų susidomėjimas šiuo prietaisu pasiekė rekordines aukštumas ir dar vienas susidomėjęs klientas paprašė plačiau parašyti apie XP DEUS, nusprendžiau parašyti straipsnį, kuris turėtų padėti geriau pažinti šį unikalų prietaisą.   Viskas prasidėjo nuo XP Goldmaxx. Šį prietaisą bandymams įsigijau Jungtinėje Karalystėje. Prietaisas pasirodė paprastai valdomas ir nuo tuo metu esančių rinkoje skyrėsi fantastišku atsistatymo greičiu (ang. Recovery Speed), tai reiškia, kad monetą šis prietaisas galėjo registruoti gerokai arčiau vinies, nei didžioji dauguma tuo metu rinkoje gyvavus..
1 komentarai šiam straipsniui - žiūrėti komentarus
Pagalba pametus
Turbūt visi esate susidūrę su labai nemaloniu įvykiu, kada pametamas labai vertingas (finansiškai arba morališkai) daiktas. Labai dažnai po ilgų paieškų tenka susitaikyti su praradimu ir pamiršti daiktą, kuris susijęs su brangiais prisiminimais, buvo perduodamas iš kartos į kartą ar tiesiog kainavo milžiniškus pinigus. Dažnas susiduria su baime ir prietarais, kad pametus žiedą laukia skirybos su mylimu žmogumi.     Bet ar viskas taip blogai? Tikrai ne! Daugelis pamestų daiktų yra metaliniai, turi baterijas, metalinius pakabukus, ar kitas metalines detales, todėl tokius daiktus g..
0 komentarai šiam straipsniui - žiūrėti komentarus
Nebrangus, bet rimtas pinpointeris
Buvo laikas, kai paieškas keliaudavome su bet kokiu metalo detektoriumi, niekas jų neskirstė, nei kam jie skirti, nei kokios jų galimybės, buvo ieškotojų, kurie keliese įsigydavo prietaisą ir ieškodavo pamainomis. Turinčių antrą metalo detektorių buvo vienetai, o apie tokius daiktus kaip pinpointeris niekas net nekalbėjo. Tačiau laikai keitėsi, daugelis ieškotojų atsirinko, kas jiems tinka, atsirado supratimas apie tikslią konkretaus metalo detektoriaus paskirtį, taip pat atsirado ir poreikis greitai ir tiksliai surasti, kur guli jau surastas metalinis radinys, tai puikiai atlieka nedidelis ra..
0 komentarai šiam straipsniui - žiūrėti komentarus
Baterijos ar akumuliatoriai
Metalo detektoriai, kaip ir bet kokie elektroniniai prietaisai naudoja vienokį ar kitokį maitinimo šaltinį. Įsigyjant metalo detektorių komplekte gali būti įvairių tipų baterijos, kai kurie pigesnieji ieškikliai neturi komplekte jokių baterijų, paprastai brangesnieji gali turėti ir akumuliatorius. Taigi kas geriau - baterijos ar akumuliatoriai ir kada ir kokius maitinimo šaltinius rinktis?Dauguma metalo detektorių naudoja AA tipo baterijas, liaudyje vadinamas "pirštukais", tai labai plačiau naudojamos baterijos ir jų įsigyti nesunku net atokiausiose Lietuvos vietose, taigi didelės bėdos nebus,..
1 komentarai šiam straipsniui - žiūrėti komentarus
Metalo detektoriai - metalų atpažinimas. Mitai ir tikrovė
Metalo detektorių istorija nėra labai sena - jinai prasidėjo nuo antrojo pasaulinio karo, kada šie prietaisai buvo naudojami sprogmenų aptikimui, o po karo pradėti naudoti ieškoti užkastų ar pamestų vertingų daiktų paieškai.    Primityviausi prietaisai negalėjo nustatyti koks metalas guli žemėje, jam ir nebuvo keliami tokie reikalavimai, pagrindinė paskirtis buvo surasti didelį metalinį objektą - žemėje užkastą sprogmenį. Dėl tokios paprastos užduoties ir tokios pat nesudėtingos konstrukcijos pirmieji metalo detektoriai buvo ne tik paprastos konstrukcijos, bet ir pigūs, kas laba..
0 komentarai šiam straipsniui - žiūrėti komentarus
Metalo detektorių pardavėjai - kur įsigyti
Paskutiniu metu kaip grybams po lietaus dygstant įvairios paskirties internetinėms parduotuvėms, iškilo poreikis šiek tiek apžvelgti šią temą iš mūsų, metalo ieškiklių naudotojų, pozicijos. Gyvename laisvoje šalyje, kur galioja laisvi ekonomikos dėsniai, kiekvienas klientas turėdamas didesnį pasirinkimą tikisi, kad konkurencija padarys savo, t.y. dėl konkurencijos prekę galės įsigyti pigiau. Ši taisyklė galioja perkant plataus vartojimo prekes, kur nereikia daug žinių ir patirties. Tada klientas tikrai gali pasirenkti pigiausią jį domininačią prekę. Šiuo metu yra keletas šaltinių, kur galima į..
0 komentarai šiam straipsniui - žiūrėti komentarus
XP DEUS povandeninis komplektas
Turbūt dar ne visi yra girdėjė ir, juolabiau, matę DEUS priedų komplektą, kuris leidžia šiuo detektoriumi dirbti po vandeniu. Kaip jau žinome XP DEUS yra paviršinis detektorius, ypatingai greitai populiarėjantis Lietuvoje. To priežastis yra labai kompaktiška konstrukcija, gausybė priedų, kurių dėka galima prisitaikyti kiekvienam individualiai ir, be abejo, puikūs parametrai - gylis, greitis, metalų pažinimas. Negalima pamiršti ir belaidžių komponentų, suteikiančių neribotą laisvę.     Taigi, prie viso šio didelio funkcionalumo, patogios ir lengvos konstrukcijos XP pridėjo dar v..
0 komentarai šiam straipsniui - žiūrėti komentarus
XP transportavimo lagaminas
Daugelis metalo detektorių savininkų savo prietaisus vežiojasi tiesiog bagažinėje, kai kurie (nedaugelis) turi transportavimo kuprines arba jų metalo  ieškiklis guli pritaikytame krepšyje. XP pasiūlė išeitį - transportavimo lagaminą, tai nėra naujas sprendimas, tokius yra gaminę White's, Fisher, bet tai buvo seniai ir ši tema galima sakyti gerokai primiršta.    Taigi šiek tiek apie lagaminą. Lagaminas pagamintas iš tvirto plastiko, todėl viskas, kas yra jo viduje, bus saugoma nuo subraižymo, sulaužymo, lietaus ir staigaus temperatūrų pasikeitimo. Lagamino viduje tvirto poro..
0 komentarai šiam straipsniui - žiūrėti komentarus
Kokį metalo detektorių rinktis?
Kiekvienas, susidomėjęs metalų paieškos hobiu užduoda sau tokį klausimą - "kokį detektorių pasirinkti?"Tai normalus klausimas renkantis bet kokią prekę. Gyvename išmaniųjų technologijų laikais, taigi google - visagalis, imate kompiuterį ir manote, kad po pusvalandžio naršymo tiksliai žinosite ko jums reikia. Deja, po pusvalandžio ar net po kelių valandų ar net savaičių naršymo šis klausimas pasidaro dar neaiškesnis, nes puslapiai mirga negirdėtais terminais, ieškikliai kainuoja nuo vos kelių šimtų iki keliolikos ar net keliasdešimt tūkstančių dolerių.  Taigi, kaip lengviau išsirinkti sau ..
1 komentarai šiam straipsniui - žiūrėti komentarus
Garrett Ace 250 apžvalga

Populiariausio pradedančiųjų metalo ieškiklio apžvalga.

3 komentarai šiam straipsniui - žiūrėti komentarus
Rodoma nuo 1 iki 14 iš 15 (2 puslapių)