Tesora - pokalbis su klientu

Tesora - pokalbis su klientu

Vienas pažangus mano klientas, besidomintis pasaulio naujienomis, atsiuntė ekrano nuotrauką iš konkuruojančios įmonės Facebook paskyros, kur tūlas pilietis piktinosi, neva "Tesoroje kiekvieną kartą aiškina vis kitaip". Kadangi gyvename laisvoje Lietuvoje ir galime skelbti savo nuomonę, aš ją parašysiu čia, kad visi galėtų paskaityti.

  Kaip visi matote, metalo detektorių, kurie, net būdami itin specifiniais produktais, yra labai daug. Dauguma detektorių darbo principas ar bent naudojama technologija yra ta pati VLF, todėl metalo detektoriais prekiaujančios įmonės atstovo užduotis yra parinkti klientui tinkamiausią produktą. Klientui tai yra labai svarbu, nes dauguma būna matę tik filmukus iš "Youtube", kur labai dažnai galima pamatyti tikrų stebuklų arba girdėję kaimynų pagyras, kad jo prietaisas pats geriausias ir jau ne vieną lobį su juo iškašė arba yra paveikti gamintojų reklamų, dažnai paslėptų po neva savaime aiškiomis tiesomis, skleidžiamomis iš žinomų ieškotojų lūpų. Labai svarbu suprasti, kad užduodami klausimai yra skirti išsiaiškinti Jūsų poreikius ir tai padarius parinkti tinkamiausią prietaisą."Tesora" yra seniai veikianti metalo detektoriais prekiaujanti įmonė, galinti pasiūlyti daugumos gamintojų produkciją, analizuojanti ir bandanti tiek naujus, tiek anksčiau rinkoje naudojamus produktus todėl jums, klientams, yra svarbu bent jau teisingai atsakyti į užduodamus klausimus, kurių galime užduoti daug ir net ne visi jums gali būti besirišantys tarpusavyje. Dažnai pasitaiko, kad kliento norai ir reikalavimai prasilenkia su finansinėmis galimybėmis, dažnai negelbėja ir veikiančios lizingo paslaugos, nes lizingas tiesiog nesuteikia dar vieno kredito tokiam klientui, jis lieka nepatenkintas, nes jam galiausiai pasiūlomas jo finansines galimybes atitinantis prietaisas arba sukaupti reikiamą lėšų kiekį. Dalis klientų mano, kad keliamą užduotį gali atlikti su keletu kartų pigesne įranga, atsakymas, kad jų pasirinkta įranga yra netinkama kai kuriuos nuliūdina, bet mano manymu geriau teisybė prieš pirkimą, nei tylus liūdesys įsigijus pirkinį, nepateisinusį lūkesčių ar gražių pardavėjo aprašymų (tai ypač būdinga kinietiškų prietaisų aprašymams), dalies klientų poreikiai taip pat keičiasi, todėl išgirdus skirtingai formuluojamą užduotį prietaisui, jums gali būti pasiūlytas kitoks variantas. Pastaruoju metu atsiradus itin daug naujų modelių net iš garsių gamintojų, jums gali būti pasiūlytas naujesnis ir pažangesnis prietaisias, nei prieš kelis mėnesius ir nebūtinai jis bus brangesnis. Kiekvienas turi suprasti, kad gyvenimas nestovi vietoje, kad keičiasi sąlygos, poreikiai, gaminių gama ar net įvertinus žinomų gamintojų produkcijos trūkumus, jums nebus pasiūlytos nekokybiškos prekės, nes kliento problemos yra parduodančios įmonės problemos ir visi siekiame visais įmanomais būdais tokių problemų išvengti.

 "Tesora" - universali metalo detektoriais prekiaujanti įmonė, nepardudanti tik vieno gamintojo ar vieno tipo prekių. Sandėlyje turim didžiąją daugumą geriausiai vertinamų, populiariausių prekių, todėl mums nėra didelio skirtumo kokio gamintojo prietaisą pasiūlyti. Jums bus pasiūlytas labiausiai jūsų poreikius atitinkantis prietaisas, nesvarbu,  ar jūs pirksite "kainą" t.y. apibrėžto biudžeto prietaisą ar žinodami tikslesnius reikalavimus bus [arinktas ir įsigysite konrečiai jums tinkantį prietaisą.

 Skambinkit, rašykit, klauskit - jums visada bus atsakyta, paaiškinta, parodyta ir patarta. Daugiau nei 8 metai patirties ne tik metalo detektorių prekyboje, lauko bandymuose, pagalboje archeologams leidžia suteikti kvalifikuotą patarimą tiek naujokui, tiek patyrusiam ieškotojui.

Tesora parašyta Tesora


Susiję straipsniai

Kokį metalo detektorių rinktis?
Kiekvienas, susidomėjęs metalų paieškos hobiu užduoda sau tokį klausimą - "kokį detektorių pasirinkti?"Tai normalus klausimas renkantis bet kokią prekę. Gyvename išmaniųjų technologijų laikais, taigi google - visagalis, imate kompiuterį ir manote, kad po pusvalandžio naršymo tiksliai žinosite ko jums reikia. Deja, po pusvalandžio ar net po kelių valandų ar net savaičių naršymo šis klausimas pasidaro dar neaiškesnis, nes puslapiai mirga negirdėtais terminais, ieškikliai kainuoja nuo vos kelių šimtų iki keliolikos ar net keliasdešimt tūkstančių dolerių.  Taigi, kaip lengviau išsirinkti sau ..
1 šio straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
Metalo detektorių pardavėjai - kur įsigyti
Paskutiniu metu kaip grybams po lietaus dygstant įvairios paskirties internetinėms parduotuvėms, iškilo poreikis šiek tiek apžvelgti šią temą iš mūsų, metalo ieškiklių naudotojų, pozicijos. Gyvename laisvoje šalyje, kur galioja laisvi ekonomikos dėsniai, kiekvienas klientas turėdamas didesnį pasirinkimą tikisi, kad konkurencija padarys savo, t.y. dėl konkurencijos prekę galės įsigyti pigiau. Ši taisyklė galioja perkant plataus vartojimo prekes, kur nereikia daug žinių ir patirties. Tada klientas tikrai gali pasirenkti pigiausią jį domininačią prekę. Šiuo metu yra keletas šaltinių, kur galima į..
0 šio straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus

1 Komentarai "Tesora - pokalbis su klientu"

Julius 27.04.2018
Noriu paklausti: Kokia ritę pirkti GARRET AT PRO , KAD PADIDINT PAIEŠKOS GYLĮ. Atsakyti į šį komentarą
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Rašyti komentarą

Jūsų vardas:
 
Prašome įvesti žemiau esantį kodą:
 
Jūsų komentaras:
Pastaba: HTML is not translated!