XP DEUS komponentų apžvalga


Kadangi klientų susidomėjimas šiuo prietaisu pasiekė rekordines aukštumas ir dar vienas susidomėjęs klientas paprašė plačiau parašyti apie XP DEUS, nusprendžiau parašyti straipsnį, kuris turėtų padėti geriau pažinti šį unikalų prietaisą.

   Viskas prasidėjo nuo XP Goldmaxx. Šį prietaisą bandymams įsigijau Jungtinėje Karalystėje. Prietaisas pasirodė paprastai valdomas ir nuo tuo metu esančių rinkoje skyrėsi fantastišku atsistatymo greičiu (ang. Recovery Speed), tai reiškia, kad monetą šis prietaisas galėjo registruoti gerokai arčiau vinies, nei didžioji dauguma tuo metu rinkoje gyvavusių prietaisų. Kadangi prietaisas asmeniškai man paliko labai gerą įspūdį, su XP (XPlorer) buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis ir XP detektoriai į Lietuvą pradėjo keliauti vis didesniais mastais. Prancūzai gana keitai laikėsi linijos, kad prietaisui nereikalingas ekranas, nes svarbiausia informacija žmogaus smegenis pasiekia per klausą - jie buvo ir yra velniškai teisūs, bet klientai pageidavo ekrano, o norint išlikti konkurencingam, reikėjo taikytis prie klientų pageidavimų, o ne įrodinėti savo tiesas. XP nuo pat pradžių buvo išskirtiniai, jie nenuėjo paprasčiausiu keliu - prietaisai buvo arba aukštadažniai (Goldmaxx) arba žemadažniai (Gmaxx, Adventis, ADX250, ADX150), kada dauguma klasikinių prietaisų dažniai sukosi apie 7kHz, XP pirmieji pagamino prietaisus, turinčius siųstuvą belaidėms ausinėms ir be abejo pačias ausines, atrodo paprasta ir logiška, bet pirmieji šiuo sprendimu pasinaudojo White's, prie Spectra v3 pasiūlydami belaides ausines tik po keleto metų.

    Pradžioje Lietuvoje ypač konservatyviems klientams parduoti neįprastus prietaisus buvo gana sudėtinga, nes lietuviai perka tik "gilius" prietaisus ir tokius, kokį turi kaimynas. Gana ilgai teko lietuviams aiškinti ir įrodinėti, kad užterštose vietovėse gylis nėra svarbiausias, ten reikalingas būtent greitas prietaisas, t.y. toks, kuris gali po geležies registracijos greitai pasiruošti naujo, tikėtina spalvoto, signalo registracijai. SItuacija pagerėjo, kai pirmieji, patikėję manimi, klientai pradėjo dalintis informacija kiek paliktų radinių su Goldmaxx II Power surado po anksčiau naudotų prietaisų. Taigi po truputį šis prietaisas tapo vienu pagrindinių monetų ieškotojų įrankių, nes puikiai registravo smulkias monetas, auksą (kad ir kiek mažai LT jo randama), o geriausias charakteris atsiskleisdavo stipriai geležimi užterštose vietovėse. Visą bendradarbiavimo su prancūzais laiką vyko draugiškas bendravimas, pats Alain (direktorius) atsakydavo į sudėtingesnius klausimus, paskambindavo ir paklausdavo kaip sekasi. Vieno tokio pokalbio metu, išgirdau, kad prancūzai kuria naują prietaisą. Internete pasklido informacija, kad XP užpatentavo belaidį metalo detektorių, užvirė diskusijos ar gali metalo detektorius būti belaidis iš principo. XP įrodė, kad gali. Pirmuosius DEUS gavo tik autorizuoti platintojai (programinė versija 1.0) bandymams. Prietaisas tikrai buvo ne tik belaidis, labai lengvas ir išskirtinio dizaino, bet dar ir turėjo ritėje įmontuotus naujos kartos Li-Po akumuliatorius. Senieji elektronikai vartėsi karstuose, esami netikėjo, kad tai - realybė. Bet DEUS tikrai veikė! Netrukus  prietaisai, parduodami į skirtingus regionus pradėti tiekti su skirtingomis meniu kalbomis, Lietuvoje parduodami prietaisai anglų ir lietuvių kalbomis, tai vienintelis prietaisas su lietuvišku meniu! Kad ir kaip skeptiškai senieji ieškotojai žiūrėjo į naują prietaisą, šis pasirodė kietas riešutas ir dideliais žingsniais pradėjo užkariauti ieškotojų protus ir širdis.

    Tiek tos istorinės įžangos, dabar laikas susipažinti su pačiu dieviškuoju (DEUS) iš arčiau. XP DEUS sudarytas iš trijų pagrindinių blokų - valdymo pulto, belaidžių ausinių ir paieškos ritės.

http://cdn1.bigcommerce.com/server3000/3dqs42/products/164/images/591/xp1280x720__31237.1399255549.1280.1280.jpg?c=2

Visi mazgai yra visiškai belaidžiai, turintys autonominį energijos šaltinį - Li-Po akumuliatorius ir kraunami atskirai. Pultu galima valdyti visus nustatymus, sukurti, keisti programas, jo pagalba vyksta programinės įrangos atnaujinimas. Belaidės ausinės taip pat gali dirbti kaip autonominis detektorius be pulto, jose įmontuotas nedidelis ekranas ir trys valdymo mygtukai, šiuo metu XP gamina 2 modelių belaides ausines - sulankstomas, kabinamas ant ausų - jos puikiai tinka vasarą ir norint girdėti ne tik prietaisą, bet ir aplinką ir pilnai uždaras - labiau tinkamas šaltesniam ar vėjuotam orui, taip pat norint dar labiau susikoncentruoti ties signalais, nes jos apgaubia ausis.

http://www.schatzsuchershop.de/WebRoot/Store14/Shops/61839192/MediaGallery/Neuer_Ordner/DEUS30/XP_DEUS_Funkkopfhoerer_WS4_neu_a.jpghttp://xpdetectors.ru/accessories/deus/deus-ws5.jpg
Reikia paminėti, kad kompaktiškų mažųjų ausinių elektronikos blokas lengvai nusiima nuo garsiakalbių rėmelio ir per papildomą priedą - adapterį prie jų galima prijungti laidines ausines - tiek buitines su 3.25mm antgaliu, tiek povandenines. Naudojant adapterį ausines galima nešioti ne tik ant ausų, bet ir ant rankos kaip laikrodį arba net ant paties DEUS rėmo.

http://www.fortbedfordmetaldetectors.com/image/cache/data/XP%20Detectors/Clip%20jack%20adaptor%20WS4-500x500.jpghttp://metalodetektoriai.lt/image/cache/catalog/WS4-tvirtinimas-ant-remo-500x500.pnghttp://i.ebayimg.com/00/s/Njg5WDEwMjQ=/z/PwcAAOSwGvhUGuj4/$_35.JPG


Nustatymų ausinėse yra kelis kartus mažiau nei pulte. Kada naudojamas ir pultas ir ausinės, ausinių meniu yra neaktyvus, keisti galima tik garsumą, visas valdymo funkcijas atlieka pultas. Beje - visi atlikti nustatymai, įvestos naujos ritės ar programos yra kopijuojami į ausines, jei šios, be abejo, yra įjungtos, taigi, neturint pulto (tarkim pirktas Lite paketas) iš didelės bėdos pas draugą galima pasiskolinti pultą ir susivesti reikiamus nustatymus.

    Deus rėmas yra patentuotas XP kurinys. Visų pirma rėmas ypatingas tuo, kad jo nereikia išrinkti dalimis, kaip daugumos tradicinių detektorių - visos dalys susistumia viena į kitą. Taip pat nėra fiksuotų ilgio padėčių - rėmo ilgis gali būti keičiamas milimetrų tikslumu. Rėmas yra ne tik labai tvirtas, bet ir lengvas. Internete galima surasti bandymų, kada ant rėmo, kabančio tarp 2 kėdžių stovi žmogus arba automobilį, pervažiuojantį porankį - porankis atsistato. Kadangi Deus neturi ritės kabelio, apatinę rėmo dalį su rite galima akimirksniu ištraukti ir visą prietaisą sutalpinti ... tarkim teniso rakečių dėkle.


http://www.wykrywacze.net/xp_detectors/XP-Deus-9.jpg

Kada klientas perka pilną Deus komplektą, XP turi sumanų pasiūlymą: jums tereikia papildomai įsigyti DEUS rėmą (sandėlinė prekė) ir papildomą ritę (šiuo metu DEUS turi 3 rites, pavasarį pasipildys dar ) ir jūs jau turite 2 DEUS prietaisus! Tai labai paprasta: Viena ritė susiejama su pultu, kita ritė - su belaidėmis ausinėmis. Tai puiki išeitis, kada paieškose dalyvauja kastuvo nešiotojas - asmuo, susidomėjes paieškomis, dar neturintis prietaiso ir kaip sąžinės balsas vaikštantis paskui laimingą DEUS operatorių. Šis asmuo už tokį sprendimą jums bus tikrai dėkingas. Šiuo metu XP šį rėma komplektuoja su visais XP gaminamais prietaisais.

    Atskiro skirsnio reikalauja DEUS ritės. Pradžioje standartiniame komplekte buvo tik 22cm ritės, pačios pirmosios turėjo tik 400mAh akumuliatorius, kurie ne visada išlaikydavo pilną darbo dieną. Tokias rites galima atskirti (jei sugebėsite rasti naudotą DEUS) iš priešingoje, nei mirksintis LED pusėje lygaus, be iškilimo, rėmelio. Vėliau akumuliatoriai buvo padidinti iki 630mAh, kadangi jie didesni, atsirado ir gumbas ant ritės rėmelio. Dar veliau 22cm (9") ričių konstrukcija buvo iš esmės pakeista - perkaltas svorio centras, pakeista elektronikos plokštė, jas galima pažinti iš centre įsikūrusio DEUS logo.


    http://regton.com/media/catalog/product/cache/1/thumbnail/800x800/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/9/-/9-xp-deus-coil.jpg

Vėliau atsirado gerokai didesnė ir be abejo gilesnė 34x28cm ritė. Šias rites čiupo gylio mėgėjai, tačiau šios ritės svoris, kad ir gerokai mažesnis, nei kitų gamintojų panašaus dydžio ričių, lyginant su labai mažu prietaiso svoriu, pasirodė didokas.

http://regton.com/media/catalog/product/cache/1/small_image/228x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/1/3/13-x11-xp-deus-coil.jpg

Vėliausiai pasirodė labai laukta ir šiuo metu pati populiariausia 28cm (11") ritė. Ši ritė pasirodė kartu su 3.2 programine versija. Ir ne veltui. Kadangi didesnė ritė automatiškai registruoja daugiau radinių po savimi, kenčia atsistatymo greitis, todėl užterštose vietose didelės ritės pradeda praleidinėti vertingus signalus. Prancūzai šią problemą išsprendė žymiai sukeldami atsistatymo greitį, kuris DEUS prietaise yra reguliuojamas. Taigi rezultatas pasirodė labai patrauklus - prietaiso ritės gylis padidėjo, bet ritė liko konkurencinga užterštose geležimi vietose, taip pat ritėje panaudotos naujos medžiagos, leidusios pasiekti labai mažą ritės svorį - jinai nedaug sunkesnė už 22cm ritę ir gerokai lengvesnė už 34x28cm ritę. Realiai ši ritė gali pasiekti beveik tokį pat gylį, kaip 34x28cm ritė ir nelabai nusileidžia radinių gausa stipriai geležingoje vietovėje, taigi - tai geriausias universalus pasirinkimas.

http://metalodetektoriai.lt/image/cache/catalog/xp-deus-28cm-rite-800x800.jpg

Didžiosios XP ritės parduodamos kartu su 2 tvirtinimo komplektais ir apatine rėmo dalimi, todėl ričių keitimas užtrunka kelias sekundes. 2016 metų pradžioje XP anonsuoja naują programinę versiją v4, kuri palaikys net 2 naujas rites - giluminį rėma, skirtą stambių daiktų, lobių paieškai ir nedidelę elipsinę "snaiperinę" ritę, kuri dirbs labai aukštu dažniu ir tikrai galės surinkti ypatingai smulkius vertingus daiktus net stipriai geležimi užterštame ir mineralizuotame dirvožemyje. Taip pat prie ričių galima priskirti ir naują XP pinpointerį, kuris signalą galės perduoti tiesiai į DEUS ausines. Taigi DEUS užpildo pilną net reikliausio ieškotojo poreikių gamą.

Tai, be abejo, ne visos naujienos, 2016 metais XP DEUS mus dar tikrai nustebins!

    APSAUGOS. Standartiškai, pirkdami komplektą, kuriame yra valdymo pultas, gausite dirbtinės odos dėklą, jis saugo nuo žemėtų ir šlapių rankų, nuo lietaus, patogus nešioti ant diržo ar tiesiog prisisegus prie kelnių, taip pat pultas saugomas transportavimo metu. Taip pat tiek Deus komplekte esančios, tiek atskirai parduodamos ritės yra parduodamos su ritės apsauga, papildomai pirkti apsaugų nereikia. Papildomai DEUS valdymo pultą galite nešioti dėkle prie rankos, jis patogus vasaros metu, dirbant negiliai vandenyje, kada naudojamos laidinės ausinės, kurių kabelis nėra ilgas. Šiuo metu populiariausia apsauga yra skaidri silikoninė, jos privalumas, kad pultas nenuimant šios apsaugos gali būti uždedamas ant rėmo, neblokuojamas garsas iš garsiakalbio, priekinė pulto dalis saugoma nuo lietaus, žemėtų rankų, matosi parodymai ekrane.

http://metalodetektoriai.lt/image/cache/catalog/Deus%20remote%20control%20in%20silicone%20protection-500x500.jpghttp://www.metaldetector.com/media/catalog/product/cache/1/image/449x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/a/r/armband.xp_2.pnghttp://www.xpmetaldetectors.com/wp-content/uploads/2015/08/etui_ceinture.jpg

Jei planuojate surinkti išsiblaškiusių ieškotojų pamestus žiedus ir kitus papuošalus vandenyje - XP taip pat padės. Tam tereikia povandeninei paieškai skirto komplekto, leidžiančio DEUS dirbti gylyje iki 5m. Jei turite tik ausines, reikės nuimti valdymo blokelį, į jį įstatyti adapterį su ausinių lizdu, dirbant su pultu, jokie papildomi priedai nereikalingi, viskas jau yra povandeniniame komplekte.

http://metalodetektoriai.lt/image/catalog/XP%20DEUS%20underwater%20kit%20250cm.jpg

Beje Deus vandenyje parodė puikius rezultatus, pats asmeniškai radau itin smulkaus pynimo auskariuką, kuris nesvėrė net vieno gramo! Daugumai ieškotojų, dirbančių sausumoje ir tik retkarčiais įbrendančių į vandenį šis sprendimas yra idealus - kol nereikia DEUS yra visiškai sausuminis prietaisas, kada reikia - uždedami priedai ir atliekama užduotis, išlipus į sausumą priedai nuimami ir DEUS tampa nesveriančiu nei kilogramo prietaisu. Nuotraukoje yra pilnas povandeninis komplektas, jei nežadate nerti ar giliai braidyti, jums gali pakakti tik povandeninės antenos, kurios yra 115cm arba 250cm ilgio, ši antena tvirtinama prie ritės (jokio elektrinio kontakto nėra!), kitas jos galas tvirtinamas šalia pulto arba ausinių.

    Na o jei norite savo prietaisą saugoti ir transportavimo metu, XP turi puikų sprendimą - plastikinį lagaminą, kuriame galima sutalpinti ne tik visą prietaisą, bet ir priedus, įskaitant 3 rites. Lagaminas saugo nuo mechaninių pažeidimų, temperatūrų svyravimų, lietaus ir saulės, jame visada matosi ko trūksta, kiekvienas daiktas turi savo vietą. Lagaminą galima užrakinti, o vyriai pagaminti iš nerūdijančio plieno.

http://nuggets.at/bilder/xp/xpkoffer2a-760.jpg

Jei keliaujate ne automobiliu, o tarkim viešuoju tranasportu arba dviračiu, jums puikiai tiks kuprinė, kurioje prietaisas pritvirtinamas kibiais lipdukais, pati kuprinė nekrenta į akis.

http://www.eurocosm.com/Application/images/xp/XP-Backpack-lg.jpg


KOMPLEKTACIJOS. Turbūt pastebėjote, kad XP DEUS mūsų parduotuvėj yra labai daug variacijų ir skirtingų kainų. Šiuo metu XP oficialiai parduoda 10 skirtingų komplektacijų. Neišsigąskite, ne viskas taip baisu, iš esmės komplektaciją sudaro valdymo elementų ir ričių variacijos, čia pateiksiu esamas komplekacijas:

Pilnas komplektas su 22cm rite, valdymo pultu ir kompaktiškomis sulankstomomis belaidėmis ausinėmis - taip buvo komplektuojamas nuo seno

Pilnas komplektas su 22cm rite, valdymo pultu ir uždaromis belaidėmis ausinėmis - kas nori pilno funkcionalumo  + ypatingai gerai girdėti signalus

Sumažintas komplektas su 22cm rite ir valdymo pultu, be ausinių - ekonominis variantas, bet išlieka pilnas funkcionalumas

Sumažintas komplektas su 22cm rite ir kompaktiškomis belaidėmis ausinėmis - pats pigiausias komplektas, realiai konkuruojantis su vidutinės klasės prietaisais. Bet kada galima įsigyti pultą ir tapti pilnu PRO.

Sumažintas komplektas su 22cm rite ir pilnai uždaromis belaidėmis ausinėmis - taip pat pigus variantas paieškai rudenį ir pavasarį, vėjuotoje ar triukšmingoje vietoje. Bet kada galima įsigyti pultą iki PRO lygio

Pilnas komplektas, bet jau su 28cm rite, pultu ir kompaktinėmis belaidėmis ausinėmis - šiuo metu populiariausias, turintis pilną funkcionalumą, gerą gylį, lengvas.

Pilnas komplektas su 28cm rite, pultu ir pilnai uždaromis belaidėmis ausinėmis - brangiausia oficiali komplektacija, pilnas funkcionalumas + fantastiškas garsas

Sumažinta komplektacija su 28cm rite, valdymo pultu, be ausinių, pilnas valdymas, bet reikalingos laidinės ausinės, kitaip yra tikimybė prasti gilius ir silpnus signalus.

Sumažinta komplektacija su 28cm rite be valdymo pulto, su kompaktinėmis belaidėmis ausinėmis - pigiausias komplektas su populiariausia rite, geriausias gylio ir kainos santykis.

Sumažinta komplektacija su 28cm rite be valdymo pulto su uždaromis belaidėmis ausinėmis - nebrangus variantas, geras gylis, geras garsas, bet neprieinamos visos funkcijos.

Mūsų įmonė parduoda ir komplektacijas su 34x28 ritėmis, taigi pasirinkimas tikrai didelis.

GARANTIJOS. Daugelis gamintojų detektoriams suteikia vos 2 metų garantiją, dažnai patys pardavėjai ritėms duoda vos metų garantiją. XP šioje srityje yra neabejotinas lyderis - Visam prietaisui suteikiama 5 metų garantija, sugedusį bloką nedelsiant keičiant veikiančiu, akumuliatoriams suteikiama 2 metų garantija. Kadangi IĮ "Tesora" yra oficialus XP atstovas Lietuvoje, mes savo sandėlyje visada turime pakaitinius mazgus. Tai reiškia, kad pespektyviausio sezono metu sugedęs prietaisas bus sutvarkytas vos pasiekęs mūsų įmonę, todėl jūs neprarasite brangaus laiko.

PROGRAMINĖ ĮRANGA (FIRWARE). XP DEUS yra pirmasis pasaulyje prietaisas, kuriam pats operatorius gali atnaujinti vidinę programą, tereikia turėti internetą. Gamintojas pastoviai atnaujina šios įrangos versijas, todėl klientas, turintis DEUS visada gali nemokamai gauti naujausią versiją. Jums net nereikės Mini USB kabelio - jis jau yra standartinėje pakuotėje (su valdymo pultu). Atnaujinant prietaiso "smegenis" reikia įkrauti visus blokus ir visi blokai, turi būti šalia. Pirmiausia reikia instaliuoti programėlę, kurią galima parsisiųsti iš XP puslapio, tada valdymo pulte reikia įeiti į atnaujinimo režimą, prijungti per Mini USB pultą prie kompiuterio ir sekti instrukcijas ekrane. Po pulto atnaujinimo, automatiškai atnaujinama ritė, tada klausiama ar turite ausines, jei jas turite, reikia įjungti ir laukti, kol atsinaujins, jei turite ne vienas ausines, jų negalima jungti vienu metu, reikia atnaujinti paeiliui. Po sėkmingo atnaujinimo pranešimo jūsų DEUS persikraus ir parodys versijos numerį.

MAITINIMAS. Kaip jau minėjau pradžioje XP DEUS visi blokai maitinami Ličio Polimerų akumuliatoriais, jie jau yra komplektacijoje, todėl jums visos eksploatacijos metu nebereikės pirkti, nešiotis ir rūpintis baterijomis, tai beje, nemažas pinigų taupymas. Deus komplektuojamas su buitiniu krovikliu, turinčiu krovimo kabelį su 3 antgaliais, todėl vienu metu galite krauti visus 3 blokus vienu metu. Į valdymo bloką ir ausines kištukai jungiasi tiesiai, į ritę - per krovimo klipsą, jis taip pat yra komplekte. Deus egzistencijos pradžioje pirkėjai su didele baime akyse mąstė kas bus, jei prietaisas išsikraus, todėl prancūzai pagamino avarinį kroviklį - prožektorių, į kurį įdėjus AA tipo bateriją galima įkrauti DEUS kelioms valandoms, o jei reikia ir pasišviesti, taip pat automobilinį krovikį. Paprastai visi į paieškas vyksta automobiliu, todėl net kelionėje Deus galima pakrauti, ličio akumuliatoriai kraunasi labai greitai. Galiausiai buvo pagamintas saulės kroviklis su akumuliatoriumi visiškiems ekstremalams - saulės elementas krauna vidinį akumuliatorių, o esant poreikiui pakraunamas Deus išsikrovęs blokas. Kadangi DEUS kraunasi naudodamas standartinį USB protokolą, jo krovimui tinka praktiškai bet koks išmaniojo telefono kroviklis, tik reikia naudoti Mini USB kabelį, tai pat galite naudoti taip vadinamus Power Bank. Aš pats turiu 10Ah Li-Po talpyklą, kurią pasikraunu iš anksto ir gamtoje visus prietaisus, įskaitant DEUS  galiu pakrauti po kelis kartus viso savaitgalio metu netaupydamas.


Pabaigai:

Jei jūsų nevaržo finansai, jei norite šiuolaikiško, lengvo, patogaus, keliais dešimtmečiais aplenkusio konkurentus prietaiso - DEUS tikrai jums, nes jis geriausias už šiuos pinigus.

Jei turite sutaupę pinigų sumą, pakankamą vidutinės klasės prietaisui ir galvojate, kad nusipirksite vidutinės klasės prietaisą, parduosite ir pirksite PRO prietaisą - nedarykite to, DEUS sumažinta komplektacija kainuoja kaip vidutinės klasės prietaisas, o jūs gaunate belaidį detektorių (tai didelis patogumas), 4 nepriklausomus dažnius - virtualiai 4 skirtingų charakterių prietaisus, ypatingai greitą atsistatymą, meniu lietuvių kalba, mažą svorį, gera balansą ir galimybę neprarandant pinigų pakilti į PRO lygi - tereikia įsigyti valdymo pultą, kitu atveju teks vargti parduodant jau naudotą ir praradusį vertę vidutinės klasės prietaisą ir vistiek pirkti DEUS. Tai patarimas taupantis jūsų pinigus.

Jei neturite pinigų, parašykite mums - nemokamai atsiųsime lankstinuką lietuvių kalba su visa informacija apie DEUS, galbūt Kalėdų Senelis jį pamatys ;).


Šis rašinys daugiau apie Deus komplektaciją. Sekite mūsų naujienas, parašysiu ir apie prietaiso valdymą, bei savybes.

Tesora parašyta Tesora


Susijusios su straipsniu prekės

XP DEUS su 22cm X35 rite, pultu, belaidėmis WS4 ausinėmis

XP DEUS su 22cm X35 rite, pultu, belaidėmis WS4 ausinėmis

Vienintelis pilnai belaidis metalo profesionalus metalo detektorius. Deus konstrukcija labai lengva,..

1,090.00€ 1,190.00€ Be mokesčių: 900.83€

XP DEUS su 28cm X35 rite ir belaidėmis ausinėmis WS4

XP DEUS su 28cm X35 rite ir belaidėmis ausinėmis WS4

Vienas ekonomiškiausių XP DEUS komplektų, kuriame nėra valdymo pulto, detektoriaus funkciją atliek..

610.00€ 740.00€ Be mokesčių: 504.13€

Susiję straipsniai

XP transportavimo lagaminas
Daugelis metalo detektorių savininkų savo prietaisus vežiojasi tiesiog bagažinėje, kai kurie (nedaugelis) turi transportavimo kuprines arba jų metalo  ieškiklis guli pritaikytame krepšyje. XP pasiūlė išeitį - transportavimo lagaminą, tai nėra naujas sprendimas, tokius yra gaminę White's, Fisher, bet tai buvo seniai ir ši tema galima sakyti gerokai primiršta.    Taigi šiek tiek apie lagaminą. Lagaminas pagamintas iš tvirto plastiko, todėl viskas, kas yra jo viduje, bus saugoma nuo subraižymo, sulaužymo, lietaus ir staigaus temperatūrų pasikeitimo. Lagamino viduje tvirto poro..
0 šio straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
XP DEUS povandeninis komplektas
Turbūt dar ne visi yra girdėjė ir, juolabiau, matę DEUS priedų komplektą, kuris leidžia šiuo detektoriumi dirbti po vandeniu. Kaip jau žinome XP DEUS yra paviršinis detektorius, ypatingai greitai populiarėjantis Lietuvoje. To priežastis yra labai kompaktiška konstrukcija, gausybė priedų, kurių dėka galima prisitaikyti kiekvienam individualiai ir, be abejo, puikūs parametrai - gylis, greitis, metalų pažinimas. Negalima pamiršti ir belaidžių komponentų, suteikiančių neribotą laisvę.     Taigi, prie viso šio didelio funkcionalumo, patogios ir lengvos konstrukcijos XP pridėjo dar v..
0 šio straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus

1 Komentarai "XP DEUS komponentų apžvalga"

Karolis 29.03.2016
Labai ačiū už apžvalgą, padėjo susivokti ko noriu. Labai lauksiu naujo pinpointerio ir giluminės ritės! Sėkmės jūsų darbe! Atsakyti į šį komentarą
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Rašyti komentarą

Jūsų vardas:
 
Prašome įvesti žemiau esantį kodą:
 
Jūsų komentaras:
Pastaba: HTML is not translated!