Pagalba pametus

Pagalba pametus

Turbūt visi esate susidūrę su labai nemaloniu įvykiu, kada pametamas labai vertingas (finansiškai arba morališkai) daiktas. Labai dažnai po ilgų paieškų tenka susitaikyti su praradimu ir pamiršti daiktą, kuris susijęs su brangiais prisiminimais, buvo perduodamas iš kartos į kartą ar tiesiog kainavo milžiniškus pinigus. Dažnas susiduria su baime ir prietarais, kad pametus žiedą laukia skirybos su mylimu žmogumi. 

    Bet ar viskas taip blogai? Tikrai ne! Daugelis pamestų daiktų yra metaliniai, turi baterijas, metalinius pakabukus, ar kitas metalines detales, todėl tokius daiktus galima surasti naudojantis metalo detektoriumi. Tai nėra stebuklingas daiktas, bet patyrusio ieškotojo rankose gali atlikti neįtikėtinus darbus.

    Jei jums nutiko tokia nelaimė, esate teisingoje vietoje. IĮ "Tesora" yra MINK asociacijos narys. Mes pasiruošę surasti jūsų pamestą daiktą be jokio atlygio! Taip perskaitėte teisingai - šį paslauga jums nieko nekainuos. Tam tikrais atvejais, kada tenka važiuoti toli, paprašysime padengti kuro išlaidas, bet tai yra tikrai nedidelė suma, lyginant su metalo detektoriaus nuomos kaštais. MINK asociacijos narių yra visoje Lietuvoje ir todėl jums pasistengs padėti arčiausiai jūsų esantis asociacijos narys.

    Internete panaršę galite surasti metalo detektorius nuomojančių įmonių ir fizinių asmenų, tačiau labai dažnai, jei paieška sunkesnė, nuomotu detektoriumi nieko nerandama, nes reikia išmanyti prietaiso nustatymų ir pačios paieškos subtilybes. Dažnai aprašymai yra labai klaidinantys (pvz. metalo detektoriaus paieškos gylis 3m, nors pvz žiedą jis gali parodyti vos 20cm gylyje nesunkiomis s1lygomis). Per vieną dieną yra beveik neįmanoma išmokti dirbti metalo detektoriumi, kad ir koks paprastas jis būtų. Taigi metalo detektoriaus nuoma dažnai tampa pinigų išmetimu, be to eina laikas ir suradimo tikimybė mažėja, taip pat neprofesionaliai ieškant bloginamos suradimo sąlygos (ieškomas daiktas įminamas, sušlampa, sutraiškomas), per tą laiką daiktą gali surasti pašalinis asmuo.

    Kokie pirmieji veiksmai pametus metalinį daiktą: nusiraminkite, panika ir blaškymasis dar niekam nepadėjo. Ramiai pagalvokite kokius veiksmus darėte,  kokia kryptimi galėjo nukristi daiktas, kada paskutinį kartą matėte prarastą daiktą. Patikrinkite vietas, kur tas daiktas paprastai būna. Jei tikrai esate įsitikinę kur pametėte daiktą, pasistenkite kuo tiksliai įsiminti tos vietos požymius ar ją pažymėkite. Jei daiktas pamestas vandenyje, dumble, niekada nesemkite ir nemaišykite dumblo! Praktiškai neteko girdėti, kad taip būtų surastas daiktas, o po tokių veiksmų sėkmės tikimybė gerokai sumažėja.

 Užsukite į puslapį www.ieskotojas.lt ir ten užpildykite formą. Su jumis susisieks žmogus ir tiksliai susitarsite kaip jis jums galės padėti.

Mūsų pagalba neapsiriboja vien pavienių ką tik pamestų daiktų paieška, galime organizuoti ir didesnes akcijas, pavyzdžiui ūkininkų laukų išvalymas nuo metalo šiukšlių, užpiltų žemėmis metalinių ar gelžbetonio šulinių dangčių paieška, senos užkastos technikos paieška ir t.t....

Nesidžiauk radęs, neverk pametęs. Mes pasistengsime, kad nereikėtų verkti!


Tesora parašyta Tesora


0 Komentarai "Pagalba pametus"

Rašyti komentarą

Jūsų vardas:
 
Prašome įvesti žemiau esantį kodą:
 
Jūsų komentaras:
Pastaba: HTML is not translated!