Metalo detektorių pardavėjai - kur įsigyti

Metalo detektorių pardavėjai - kur įsigyti Paskutiniu metu kaip grybams po lietaus dygstant įvairios paskirties internetinėms parduotuvėms, iškilo poreikis šiek tiek apžvelgti šią temą iš mūsų, metalo ieškiklių naudotojų, pozicijos. Gyvename laisvoje šalyje, kur galioja laisvi ekonomikos dėsniai, kiekvienas klientas turėdamas didesnį pasirinkimą tikisi, kad konkurencija padarys savo, t.y. dėl konkurencijos prekę galės įsigyti pigiau. Ši taisyklė galioja perkant plataus vartojimo prekes, kur nereikia daug žinių ir patirties. Tada klientas tikrai gali pasirenkti pigiausią jį domininačią prekę. Šiuo metu yra keletas šaltinių, kur galima įsigyti metalo detektorių, trumpai juos ir apžvelgsiu:

  Universalios Internetinės parduotuvės. Sovietiniais laikais specialistas buvo tas, kuris mokėjo daryti viską, tačiau sudėtingėjant technikai ir didėjant jos mastams, natūraliai atsirado specializacijos. Metalo detektorius yra labai specifinis prietaisas, tam, kad jį išmanyti, nepakanka žinoti vien techninių aprašymų (kurie gana skurdūs ir vienodi), reikalinga ir darbo patirtis, taigi natūralu, kad tas, kuris pardavinėja viską, pradedant stogų dangomis ir baigiant plytomis, negali nei išmanyti šių prietaisų, nei skirti pakankamai laiko lauko bandymams tiesiog todėl, kad prekių asortimentas didelis ir yra daugiau ir labiau perkamų prekių.Metalo detektoriai nėra nei plataus vartojimo prekė, nei paprasti buitiniai prietaisai. Štai čia ir iškyla problema. Eiliniai internetinių parduotuvių pardavėjai prisipirkę prietaisų tiesiai iš Kinijos, kartais deklaruojamų kaip kilusių iš EU, prisirašo įspūdingų parametrų ir pradeda prekybą. Kadangi tokiam pardavėjui tai yra eilinė prekė "X", jis gali klientui pasakyti tik tai, ką prirašė tolimos šalies "auksarankiai" (kurie gali pasakyti viską, ką tik nori išgirsti perpardavinėtojas). Taigi  dažniausiai tokio pardavėjo paaiškinimai kuo skiriasi vienas ar kitas metalo detektorius baigiasi paaiškinimu, kad šitas brangesnis, o štai tas pigesnis, brangesnis, skirtas "profesionalui", o pigesnis - "naujokui". Dažnai deklaruojami parametrai yra, švelniai tariant, nerealūs, o gaminio kokybė - apgailėtina, tačiau internetu prekės juk nepačiupinėsi. Tokių pardavėjų tikslas - parduoti tai, ką nusipirko (dažnai tokie "super" prietaisai užsiguli sandėliuose), kas bus su įsigytu prietaisu - pirkėjo rūpestis, galiausiai tokioje interneto parduotuvėje atsiranda užrašas "išparduota". Tai reiškia, kad čia jūs negausite nei reikiamų priedų, nei patarimo, o jei taip atsitiktų, kad jūsų įsigytas prietaisas suges, tada prasidės bėdos. Yra pasitaikę, kad klientui buvo paaiškinta, kad garantija galioja prietaisui, bet negalioja ritei. Arba išsiųstas metalo detektorius pas pardavėją, tenai stebuklingai "atgydavo", bet tik tol, kol gulėjo pardavėjo sandėlyje, gryždavo pas klientą nesutaisytas, po trečio siuntimo baigėsi garantija ir gedimas tapo kliento problema. Yra buvęs atvejis, kai pardavėjas vis tik pripažino gedimą, tačiau remontas užtruko visą paieškų sezoną, nes prietaisas turėjo nukeliauti per visas tarpines rankas už jūsų marių. Pačiu blogiausiu atveju, internetinė parduotuvė gali tiesiog dingti.

Užsienio  parduotuvės: Kartais (bet ne visada) užsienio šalių metalo detektorių pardavėjai sutinka parduoti metalo detektorių lietuviams. Paprastai kainos skiriasi nedaug, dažniausiai skirtumą įtakoja skirtingas tos šalies pridėtinės vertės mokestis (PVM), bet nepamirškite, kad jums dar reikės susimokėti ir už siuntimą. Jei bandysite sutaupyti siųsdami neregestruodami siuntos, galite prarasti brangų krovinį, registruotas siuntimas atitinkamai kainuoja brangiau, taip pat reikės laukti nuo keleto dienų (labai brangu) iki kelių mėnesių, kol siunta pasieks jus. Taip pat reikia nepamiršti, kad eksploatacijos metu prietaisas gali sugesti ir mokėti teks tiek už siuntimą pirmyn, tiek atgal, taip pat bus gaištamas laikas, gali taip atsitikti, kad užsienio pardavėjas nepanorės taisyti jūsų prietaiso ir išsikovoti savo teises nebus lengva. Jei susigundysite ne Europos Sąjungos šalių pardavėjų viliojančiomis mažomis kainomis, nepamirškite, kad prie metalo detektoriaus kainos bus pridedami transportavimo kaštai ir prie bendros sumos - mokesčiai, kurie sudaro apie 24%, dar gali tekti susimokėti ir muitinės tarpininkams, bei ilgokai palaukti, garantinis siuntimas taip pat gana komplikuotas. Jei parduodamų metalo detektorių kainos skiriasi ženkliai, gali būti, kad parduodama klastotė, o žinomų gamintojų klastočių pasitaiko ne taip ir retai, toje pačioje Lietuvoje jau parduodamos klastotės. bet kovoti su užsienio pardavėju dėl padirbto įrenginio bus žymiai sunkiau, nei su vietiniu.

Profesionalūs vietiniai pardavėjai: Visi save gerbiantys didieji sudėtingesnės įrangos gamintojai turi savo platintojų tinklą kiekvienoje šalyje (kartais atstovas dengia keletą nedidelių šalių). Atstovai yra įpareigoti sutartimis palaikyti sandėlį, turėti remonto dirbtuves, meistrus ir teikti garantinį aptarnavimą, jie apmokomi, gauna naujausią informaciją, paprastai tai žmonės, kuriems darbas yra ir hobis, todėl klientas yra visiškai patenkinamas gaudamas pilną informaciją, galėdamas įsigyti visą reikiamą įrangą ir būti saugus, žinodamas, kad autorizuotas pardavėjas visada padės ir sugedęs prietaisas bus sutvarkytas nedelsiant. Dėl siauros specializacijos metalo detektorių atstovai išmano savo parduodamą įrangą, gali patarti ir padėti klientui pasirinkti reikiamus komponentus pagal individualius poreikius. Specializuoti metalo detektorių pardavėjai atstovauja žinomus ir patikimus metalo ieškiklių gamintojus ir čia jūs nenusipirksite klastotės arba niekam tikusio prietaiso.

Skelbimų portalai: Jei tikrai žinote, kokio prietaiso jums reikia, kartais gali pavykti įsigyti naudotą prietaisą, kuris parduodamas gerokai pigiau skelbimų portaluose, tačiau rekomenduojama rinktis preitaisą, kuriam nėra pasibaigusi vietinė garantija ir kurio išvaizda rodo, kad jis buvo prižiūrėtas. Visgi pirkdami tokį metalo detektorių pigiau jūs nežinote ar jis nebuvo sušlapintas, sutrenktas ar nebuvo paliktas žemose temperatūrose (kai kurių detektorių akumuliatoriams tai labai kenkia), ar nebuvo ištekėję baterijos, taip pat ar nėra lūžęs ritės kabelis, tai viena dažniausiai pasitaikančių negarantinių problemų. Jei prie metalo ieškiklio nėra jokių dokumentų, jis gali būti pavogtas, o tai gali sukelti didelių problemų jums. Metalo detektoriai buvo pavogti ir Lietuvoje ir buvo pasirodę vogti iš kitų šalių, taigi, pirkdami "iš rankų"  būkite itin atsargūs.

Jei jau nusprendėte, kuris būdas jums tinkamiausias, bet dar nežinote kokį metalo detektorių pirkti, rekomenduojama paskaityti kitą mūsų straipsnį būtent šia tema.    

Tesora parašyta Tesora


Susijusios su straipsniu prekės

XP DEUS su 22cm X35 rite, pultu, belaidėmis WS4 ausinėmis

XP DEUS su 22cm X35 rite, pultu, belaidėmis WS4 ausinėmis

Vienintelis pilnai belaidis metalo profesionalus metalo detektorius. Deus konstrukcija labai lengva,..

1,090.00€ 1,190.00€ Be mokesčių: 900.83€

GARRETT ACE 250

GARRETT ACE 250

Garrett Ace 250Gerai žinomas, nes labai seniai gaminamas pradedančiųjų metalo detektorius.  &..

260.00€ Be mokesčių: 214.88€

Garrett AT PRO international

Garrett AT PRO international

Aukštadažnis Garrett detektorius - AT PRO internationalOriginalus, pagamintas JAV detektorius, tin..

680.00€ Be mokesčių: 561.98€

Minelab X Terra 705 su 10.5"  7.5kHz DD rite

Minelab X Terra 705 su 10.5" 7.5kHz DD rite

Originalus prietaisas iš oficalaus atstovo - ne Kinija!Daugiausiai funkcijų turintis ir be abejo pra..

515.00€ 595.00€ Be mokesčių: 425.62€

..

0.00€ Be mokesčių: 0.00€

Susiję straipsniai

Garrett Ace 250 apžvalga

Populiariausio pradedančiųjų metalo ieškiklio apžvalga.

3 šio straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
Kokį metalo detektorių rinktis?
Kiekvienas, susidomėjęs metalų paieškos hobiu užduoda sau tokį klausimą - "kokį detektorių pasirinkti?"Tai normalus klausimas renkantis bet kokią prekę. Gyvename išmaniųjų technologijų laikais, taigi google - visagalis, imate kompiuterį ir manote, kad po pusvalandžio naršymo tiksliai žinosite ko jums reikia. Deja, po pusvalandžio ar net po kelių valandų ar net savaičių naršymo šis klausimas pasidaro dar neaiškesnis, nes puslapiai mirga negirdėtais terminais, ieškikliai kainuoja nuo vos kelių šimtų iki keliolikos ar net keliasdešimt tūkstančių dolerių.  Taigi, kaip lengviau išsirinkti sau ..
1 šio straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
Tesora - pokalbis su klientu
Vienas pažangus mano klientas, besidomintis pasaulio naujienomis, atsiuntė ekrano nuotrauką iš konkuruojančios įmonės Facebook paskyros, kur tūlas pilietis piktinosi, neva "Tesoroje kiekvieną kartą aiškina vis kitaip". Kadangi gyvename laisvoje Lietuvoje ir galime skelbti savo nuomonę, aš ją parašysiu čia, kad visi galėtų paskaityti.  Kaip visi matote, metalo detektorių, kurie, net būdami itin specifiniais produktais, yra labai daug. Dauguma detektorių darbo principas ar bent naudojama technologija yra ta pati VLF, todėl metalo detektoriais prekiaujančios įmonės atstovo užduotis yra parin..
1 šio straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus

0 Komentarai "Metalo detektorių pardavėjai - kur įsigyti"

Rašyti komentarą

Jūsų vardas:
 
Prašome įvesti žemiau esantį kodą:
 
Jūsų komentaras:
Pastaba: HTML is not translated!