• C.Scope MXL2

Naujasis  C.Scope MXL2  yra aukštų parametrų komunikacijų lokatorius sukurtas registruoti, identifikuoti ir sekti specifinius kabelius ir vamzdžius, esančius po žeme tiksliai net sunkiausiomis sąlygomis. Šis detektorius ypatingai tinkamas identifikuoti ir sekti konkretų vamzdį arba kabelį, tai labai aktualu priežiūros komandoms.

Naujasis MXL2 iš C.Scope nustato naujus saugaus kasimo standartus, tuo pat metu turėdamas MXL valdymo paprastumą. Šis prietaisas turi naujų savybių, leidžiannčių operatoriui surasti daugiau komunikacijų dėl patobulintos konstrukcijos, taip pat eliminuojant žmogiškasias klaidas. 

MXL2 vamzdžių ir kabelių ieškiklis valdomas skaitmeninio signalų procesoriaus technologijos. Patobulinta įrangos programa leidžia MXL2 pasiekti rezultatus, kuriuos turi brangūs šios kategorijos detektoriai. Ieškiklis turi didesnį jautrumą ir patobulintą trikdžių slopinimą, taigi gali dirbti tenm kur didelis trikdžių lygis ir gali surasti mažesnius objektus.  

Naujas kartu dirbantis 33+131kHz signalų tandemas leidžia MXL2 dirbti dar efektyviau ieškant smulkių vamzdžiųm telekomunikacijų kabelių, įskaitant šviesolaidžius. 8kHz randa objektus giliau, 512/640Hz signalai nepakeičiami specialistams.

 4 paieškos režimai
Kiekvienas režimas turi savų privalumų:

POWER režimas identifikuoja elektros kabelius, registruodamas elektros tinklo dažnį, kada kabeliu teka srovė.

RADIO režimas registruoja radio tipo signalus, kurie dažnai keliauja per komunikacijas.

TRANSMITTER režimas naudojamas, kada kartu dirba MXT2 siųstuvas ir registruoja jo skliedžiamus signalus, atspindėtus nuo komunikacijų.Galimybė pasirinkti skirtingus dažnius leidžia lanksčiau vykdyti paiešką. Šis režimas naudojamas, kada naudojami ne metalinių vamzdžių zondai. 

ALLSCAN MODE registruoja visus dažnius, nuo žemiausių iki 33kHz. Šis režimas leidžia registruoti nestandartinius signalus, kurie yra tarp standartinių dažnių, kuriuos naudoja kiti režimai. Paprastai šis režimas naudojamas kaip finalinis. 

Gylio registravimas

Kada naudojamas kartu su MXT2 siųstuvu, vamzdžių, kabelių ar zondų gyliai gali būti parodomi papsaudus mygtuką. 

Signalo srovės stiprumas

MXL2 gali rodyti tikrą MXT2 siųstuvo galią, kuri perduodama į komunikacijas, nepaisant gylio. Tai idealu ieškant kabelių ar vamzdžių tinklo. 

Eliminuota žmogiškojo faktoriaus galimybė - įdiegti automatinis kasdienis savaiminis pasitikrinimas (Automatic Daily Self Test) ir dinaminis judesio daviklis.

Priežiūra ir kalibravimas

kaip ir visi C.Scope skaitmeniniai kabelių paieškos lokatoriai, šis nereikalauja kasmetinės patikros.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

C.Scope MXL2

Sblizingas
  • 1,100.00€

  • Be PVM: 909.09€

Susijusios prekės

C.SCOPE MXT2

C.SCOPE MXT2

MXT2 generatorius (siųstuvas) skirtas MXL2 lokatoriui. Darbiniai dažniai ir reguliuojama galia abiej..

870.00€ Be PVM: 719.01€

Žymos: c.scope mxl2, mxl2, c.scope, darbo detektoriai