Metalo ieškiklių apžvalga - Visi straipsniai

Tesora - pokalbis su klientu
Vienas pažangus mano klientas, besidomintis pasaulio naujienomis, atsiuntė ekrano nuotrauką iš konkuruojančios įmonės Facebook paskyros, kur tūlas pilietis piktinosi, neva "Tesoroje kiekvieną kartą aiškina vis kitaip". Kadangi gyvename laisvoje Lietuvoje ir galime skelbti savo nuomonę, aš ją parašysiu čia, kad visi galėtų paskaityti.  Kaip visi matote, metalo detektorių, kurie, net būdami itin specifiniais produktais, yra labai daug. Dauguma detektorių darbo principas ar bent naudojama technologija yra ta pati VLF, todėl metalo detektoriais prekiaujančios įmonės atstovo užduotis yra parin..
1 6io straipsnio komentarai - peržiūrėti komentarus
Garrett Ace serija. Pasirink tinkamiausią.
Ilgą laiką seniausias metalo detektorių gamintojas iš JAV Garrett turėjo visų laikų garsiausią pradedančiojo lygio metalo ieškiklį Ace 250. Dauguma naujų šio įdomaus hobio narių be didelio galvos skausmo rinkdavosi šį prietaisą, nes realios konkurencijos nebuvo, na nebent tas pats Ace 250 Sports pack, kuriame buvo 2 mono ritės ir daugiau priedų. Prieš keletą metų atsirado Euroace - Europos rinkai adaptuotas praktiškai tas pats Ace 250, kuriam Garrett vietoje labai mažos 6.5x9" mono ritelės įkomplektavo net 8.5x11" DD tipo ritę. Amerikoje jis vadinamas Ace 350. Šis modelis buvo tiesiog pasmerkt..
0 6io straipsnio komentarai - peržiūrėti komentarus
Kadangi klientų susidomėjimas šiuo prietaisu pasiekė rekordines aukštumas ir dar vienas susidomėjęs klientas paprašė plačiau parašyti apie XP DEUS, nusprendžiau parašyti straipsnį, kuris turėtų padėti geriau pažinti šį unikalų prietaisą.   Viskas prasidėjo nuo XP Goldmaxx. Šį prietaisą bandymams įsigijau Jungtinėje Karalystėje. Prietaisas pasirodė paprastai valdomas ir nuo tuo metu esančių rinkoje skyrėsi fantastišku atsistatymo greičiu (ang. Recovery Speed), tai reiškia, kad monetą šis prietaisas galėjo registruoti gerokai arčiau vinies, nei didžioji dauguma tuo metu rinkoje gyvavus..
1 6io straipsnio komentarai - peržiūrėti komentarus
Nebrangus, bet rimtas pinpointeris
Buvo laikas, kai paieškas keliaudavome su bet kokiu metalo detektoriumi, niekas jų neskirstė, nei kam jie skirti, nei kokios jų galimybės, buvo ieškotojų, kurie keliese įsigydavo prietaisą ir ieškodavo pamainomis. Turinčių antrą metalo detektorių buvo vienetai, o apie tokius daiktus kaip pinpointeris niekas net nekalbėjo. Tačiau laikai keitėsi, daugelis ieškotojų atsirinko, kas jiems tinka, atsirado supratimas apie tikslią konkretaus metalo detektoriaus paskirtį, taip pat atsirado ir poreikis greitai ir tiksliai surasti, kur guli jau surastas metalinis radinys, tai puikiai atlieka nedidelis ra..
0 6io straipsnio komentarai - peržiūrėti komentarus

Straipsnių meniu

Straipsnių paieška

 
 

APŽVALGOS IR PATARIMAI

APŽVALGOS IR PATARIMAI

Metalo detektorių ir jų priedų apžvalgos. Patarimai perkantiems metalo detektorių. Atsakymai kokį metalo detektorių rinktis.


Šioje kategorijoje prekių nėra.