• Nokta Impact

Profesionalus tridažnis metalo detektorius, 2017 metų modelis. Šio metalo detektoriaus sukūrime dalyvavo dešimtys profesionalių ieškotojų iš viso pasaulio, kurie atliko didelį darbą bandydami ikigamyklines šio prietaiso versijas, jų pastabos ir patarimai ir gamintojo didelis noras pagaminti neeilinį prietaisą yra Impact metalo detektorius.

  Šis detektorius gali dirbti 3 nepriklausomai dažniais, todėl įsigydami vieną prietaisą virtualiai gaunate net tris prietaisus, nes kiekvienas dažnis suteikia vis kitokį charakterį. Žemas 5kHz dažnis skirtas stambesnių objektų paieškai, jis mažiau jautrus mineralizacijai, be to šis dažnis gerokai skiriasi nuo standartinių, kitų gamintojų dažnių, kurie varijuoja apie 7-8kHz, todėl Impact operatorius rankose turi kitokio charakterio prietaisą, 14kHz dažniui jau geriau atsiliepia ploni, smulkūs objektai, tai geras greičio ir gylio santykis, 20kHz skirtas itin užterštoms geležimi vietoms, bei labai smulkių papuošalų paieškai. Norėdami dirbti kitu dažniu tiesiog per meniu pasirinkite kitą dažnį, jums nereikės keisti ritės, kaip kai kuriuose konkurentų prietaisuose.

 Jei nenorite gilintis į šio prietaiso nustatymus, galite pasirinkti vieną net iš 12 paieškos režimų. Nebūtina naudoti visų, galite atsirinkti jums labiausiai patinkantį. Gamintojas šiam prietaisui pastoviai atnaujina programinę įrangą, tam jums tereikia prijugti prietaisą prie kompiuterio USB kabeliu ir nemokamos programėlės pagalba jį atsinaujinti. Tokią galimybę turi vienetai. Šis prietaisas, turėdamas daug nustatymų gali pasiekti puikių rezultatų, jis taip pat pozicionuojamas kaip aukščiausias modelis mėgėjiškų pietaisų segmente.

  Detektoriaus valdymas yra neperkrautas mygtukais, jis labiau panašus į telefono meniu, nustatymai išvedami į didelį ekraną su pašvietimu, dirbant tamsesniu paros metu ir esant reikalui galima įjungti pašvietimą į ritę, turintiems klausos sutrikimų, galima įjungti vibraciją. Detektoriuje taip pat yra įdiegtas siųstuvas dedikuotoms itin sparčiai veikiančioms belaidėms ausinėms, todėl greitai galima pasigerinti patogumą. Kabelis nuo ritės pravestas per teleskopinio rėmo vidų, todėl jo nereikia apvynioti apie rėmą.

  Standartiniame komplekte yra baterijos, USB kabelis atnaujinimui, laidinės ausinės ir instrukcija.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Nokta Impact

  • Gamintojas: Nokta
  • Prekės kodas: impact-std
  • Prieinamumas: Užsakoma
  • 699.00€

  • Be mokesčių: 577.69€


Žymos: Nokta, Impact