Priedų apžvalga


Baterijos ar akumuliatoriai
Metalo detektoriai, kaip ir bet kokie elektroniniai prietaisai naudoja vienokį ar kitokį maitinimo šaltinį. Įsigyjant metalo detektorių komplekte gali būti įvairių tipų baterijos, kai kurie pigesnieji ieškikliai neturi komplekte jokių baterijų, paprastai brangesnieji gali turėti ir akumuliatorius. Taigi kas geriau - baterijos ar akumuliatoriai ir kada ir kokius maitinimo šaltinius rinktis?Dauguma metalo detektorių naudoja AA tipo baterijas, liaudyje vadinamas "pirštukais", tai labai plačiau naudojamos baterijos ir jų įsigyti nesunku net atokiausiose Lietuvos vietose, taigi didelės bėdos nebus,..
1 komentarai šiam straipsniui - žiūrėti komentarus
XP DEUS povandeninis komplektas
Turbūt dar ne visi yra girdėjė ir, juolabiau, matę DEUS priedų komplektą, kuris leidžia šiuo detektoriumi dirbti po vandeniu. Kaip jau žinome XP DEUS yra paviršinis detektorius, ypatingai greitai populiarėjantis Lietuvoje. To priežastis yra labai kompaktiška konstrukcija, gausybė priedų, kurių dėka galima prisitaikyti kiekvienam individualiai ir, be abejo, puikūs parametrai - gylis, greitis, metalų pažinimas. Negalima pamiršti ir belaidžių komponentų, suteikiančių neribotą laisvę.     Taigi, prie viso šio didelio funkcionalumo, patogios ir lengvos konstrukcijos XP pridėjo dar v..
0 komentarai šiam straipsniui - žiūrėti komentarus
XP transportavimo lagaminas
Daugelis metalo detektorių savininkų savo prietaisus vežiojasi tiesiog bagažinėje, kai kurie (nedaugelis) turi transportavimo kuprines arba jų metalo  ieškiklis guli pritaikytame krepšyje. XP pasiūlė išeitį - transportavimo lagaminą, tai nėra naujas sprendimas, tokius yra gaminę White's, Fisher, bet tai buvo seniai ir ši tema galima sakyti gerokai primiršta.    Taigi šiek tiek apie lagaminą. Lagaminas pagamintas iš tvirto plastiko, todėl viskas, kas yra jo viduje, bus saugoma nuo subraižymo, sulaužymo, lietaus ir staigaus temperatūrų pasikeitimo. Lagamino viduje tvirto poro..
0 komentarai šiam straipsniui - žiūrėti komentarus
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)