Nebrangus, bet rimtas pinpointeris

Nebrangus, bet rimtas pinpointeris

Buvo laikas, kai paieškas keliaudavome su bet kokiu metalo detektoriumi, niekas jų neskirstė, nei kam jie skirti, nei kokios jų galimybės, buvo ieškotojų, kurie keliese įsigydavo prietaisą ir ieškodavo pamainomis. Turinčių antrą metalo detektorių buvo vienetai, o apie tokius daiktus kaip pinpointeris niekas net nekalbėjo. Tačiau laikai keitėsi, daugelis ieškotojų atsirinko, kas jiems tinka, atsirado supratimas apie tikslią konkretaus metalo detektoriaus paskirtį, taip pat atsirado ir poreikis greitai ir tiksliai surasti, kur guli jau surastas metalinis radinys, tai puikiai atlieka nedidelis rankinis metalo detektorius - pinpointeris, kuris dėl savo mažo dydžio ir nedidelio paieškos lauko tiksliai parodo radinį. Vienas pirmųjų labiau žinomų pinpointerių buvo White's Bullseye, tai nebuvo nei labai kompaktiškas prietaisas, nei itin kokybiškai pagamintas, tačiau savo darbą jis atliko. Ilgainiui beveik visi didieji gamintojai puolė gaminti nuosavus pinpointerius, dar vėliau atsirado atsparių purvui ir vandeniui pinpointerių. Viskas būtų gerai, jei ne augančios kainos, sudėtingėjant prietaisams, didėjant atsparumui aplinkos  veiksniams iš paskos pakilo ir kainos ir šiuo metu kai kurių žinomų gamintojų pinpointeriai kainuoja daugiau, nei pradedančiojo lygio metalo detektoriai. Šis faktas daugelį ieškotojų paskatino susimąstyti apie alternatyvas. tačiau viskas pasirodė ne taip paprasta - įsigyti prietaisai užsienyje pasirodydavo arba pigios žinomų gamintojų kopijos arba niekinių parametrų. Mūsų įmonė neliko abejinga tokiai situacijai ir bene pusę metų ieškojo tinkamo sprendimo. Atrankai buvo pasirinkti tokie faktoriai:

Kaina turi būti mažesnė, nei dabartinių rinkoje esančių prietaisų  - niekas nenori permokėti

Aukšta gaminio kokybė - visi nori kokybiško daikto

Atsparumas vandeniui - tikras atsparumas be išlygų, jokių uždengiamų skylučių.

Nereikalaujantis derinimo jautrumo nustatymas - elektroninis, automatinis

LED prožektorius - apšviesti paieškos zoną, dirbant tamsiu paros metu.

Dėklas diržui - patogiam nešiojimui

Šiandien tokį prietaisą turim. Tai Makro firmos prietaisas, tikrai paprastu pavadinimu - Pointer. Pirmą kartą girdit tokį pavadinimą? Nenuostabu, mūsų kraštuose šios firmos prietaisai nebuvo platinami, nors metalo detektorius gamina jau daugiau nei 20 metų, tačiau prietaisai nebuvo orientuoti  mėgėjiškai paieškai. Nuo praeitų metų pabaigos šis gamintojas pagamino pinpointerį, 2015 metais startavo Makro Racer metalo detektorius, abu prietaisai skirti mėgėjiškai paieškai.

  Atkeliavęs pinpointeris pirmiausia nustebino tikrai prabangia komplektacija - viskas gražiai sudėta į dėžutę, kurią galima nešioti persimetus per petį, diržas taip pat yra komplekte, 2 antgaliai antenai, dėklas prie diržo, instrukcijos. Prietaisas apsaugotas nuo vandens ir atitinka IP67 apsaugos nuo vandens ir dulkių lygį, tai reiškia, kad prietaisas pusvalandį laiko gali išgulėti metro gylyje vandenyje ir yra visiškai apsaugotas nuo dulkių. Labai įdomus sprendimas apsaugoti anteną nuo devėjimosi - komplekte yra net 2 apsauginiai antgaliai antenai, vienas standartinis apvalus, kitas turintis briaunas, kuriomis galima "šukuoti" žemę, taigi sudilus antgaliams, juos ir tereikės pakeisti, viso detektoriaus vien dėl nudilusios antenos keisti nebereikės. Prietaisas valdomas 2 mygtukais - žaliu ir raudonu, šie mygtukai daugiafunkciniai: žalias mygtukas skirtas įjungti ir išjungti (jei  laikoma ilgiau), spaudžiant 2 kartus - didina jautrumą, raudonas mygtukas - trumpai spustelėjus įjungiamas LED prožektorius, dar kartą trumpai spustelėjus - LED išjungiamas, spaudžiant dukart mažinamas jautrumas pakopomis, ilgiau palaikant perjungiami indikacijos režimai - tik garsas, tik vibracija, garsas ir vibracija kartu. Įdomu tai, kad prietaisas įsimena nustatymus ir jie išlieka po pinpointerio išjungimo! Prietaisas turi 4 jautrumo lygius, taigi galite prisitaikyti prie įvairiausių sąlygų. Makro Pointer objektą gali lokalizuoti antenos viršūne - tiksliai arba antenos šonu - jei reikia apieškoti didesnį plotą. Indikacija aiški - kuo arčiau ieškomas objektas, tuo tankiau kartojasi vibro arba garsinis signalai. Jautrumas pakankamas, 50 Euro centų moneta registruojama ~6cm atstumu. Pinpointerių jautrumas yra diskusijų objektas, yra manančių, kad kuo didesnis jautrumas, tuo geriau, iš tikrųjų šio prietaiso paskirtis - tiksliai parodyti kur yra surastas daiktas, todėl didelis jautrumas pakištų koją tiksliai lokalizacijai, aišku, jei jautrumas labai mažas bus sunku surasti radinį net labai mažu atstumu. Mano nuomone 5cm vidutinei monetai yra protingas ir pakankamas jautrumas pinpointeriui. Dar viena įdomi šio pinpointerio savybė - išjungus blokuojama antena ir metalo detektoriai pinpointerio neregistruoja kaip radinio. Smulkmena, bet maloni.


Taigi turim puikios komplektacijos, niekuo parametrais nenusileidžiantį seniesiems gamintojams, apsaugotą nuo vandens ir dulkių, kokybiškai surinktą pinpointerį už mažesnę kainą!  Lietuvoje šie prietaisai pasirodys kovo viduryje. Kadangi esate rimtas klientas, besidomintis ką perkate, kuris perskaitė apžvalgą, jums dovanojame nuolaidą perkant Makro Pointer! Nuolaidos kodas yra: 1950385946 . Įsidėkite Makro Pointer į prekių krepšelį, atsidarykite prekių krepšelį, paspauskite "Naudoti nuolaidos kodą", atsidariusiame lange įrašykite nuolaidos kodą, paspauskite "Taikyti". Jūsų perkamo Makro Pointer kaina, ką tik sumažėjo!Tesora parašyta Tesora


Susijusios su straipsniu prekės

Makro Racer Standart

Makro Racer Standart

Nebegaminamas modelis. Jis buvo atnaujintas naujuoju Racer 2Aukštesnio dažnio metalo detektoriu..

610.00€ Be mokesčių: 504.13€

Makro Racer Professional

Makro Racer Professional

Nebegaminamas modelis. Jis buvo atnaujintas naujuoju Racer 2 Aukštesnio dažnio metalo detektori..

795.00€ Be mokesčių: 657.03€

Susiję straipsniai

Garrett Ace 250 apžvalga

Populiariausio pradedančiųjų metalo ieškiklio apžvalga.

3 šio straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
Kokį metalo detektorių rinktis?
Kiekvienas, susidomėjęs metalų paieškos hobiu užduoda sau tokį klausimą - "kokį detektorių pasirinkti?"Tai normalus klausimas renkantis bet kokią prekę. Gyvename išmaniųjų technologijų laikais, taigi google - visagalis, imate kompiuterį ir manote, kad po pusvalandžio naršymo tiksliai žinosite ko jums reikia. Deja, po pusvalandžio ar net po kelių valandų ar net savaičių naršymo šis klausimas pasidaro dar neaiškesnis, nes puslapiai mirga negirdėtais terminais, ieškikliai kainuoja nuo vos kelių šimtų iki keliolikos ar net keliasdešimt tūkstančių dolerių.  Taigi, kaip lengviau išsirinkti sau ..
1 šio straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus

0 Komentarai "Nebrangus, bet rimtas pinpointeris"

Rašyti komentarą

Jūsų vardas:
 
Prašome įvesti žemiau esantį kodą:
 
Jūsų komentaras:
Pastaba: HTML is not translated!