XP transportavimo lagaminas

XP transportavimo lagaminas

Daugelis metalo detektorių savininkų savo prietaisus vežiojasi tiesiog bagažinėje, kai kurie (nedaugelis) turi transportavimo kuprines arba jų metalo  ieškiklis guli pritaikytame krepšyje. XP pasiūlė išeitį - transportavimo lagaminą, tai nėra naujas sprendimas, tokius yra gaminę White's, Fisher, bet tai buvo seniai ir ši tema galima sakyti gerokai primiršta.

    Taigi šiek tiek apie lagaminą. Lagaminas pagamintas iš tvirto plastiko, todėl viskas, kas yra jo viduje, bus saugoma nuo subraižymo, sulaužymo, lietaus ir staigaus temperatūrų pasikeitimo. Lagamino viduje tvirto porolono įdėklai, kur tvarkingai galima sudėti viso XP detektoriaus komponentus, lagamine lengvai telpa 2 ritės, esant reikalui galima įtalpinti ir trečią. Kadangi visos dalys turi savo vietas, tai vos užmetus akį galima greitai pamatyti, kad trūksta vienos ar kito komponentų, taip išvengiama apmauždžių klaidų palikus, tarkim, ritę namuose arba dar blogiau - palikimo laukuose. Porolono įdėklai saugo ir nuo sutrenkimų. Lagamino vyriai pagaminti iš nerūdijančio plieno, todėl jie nesurūdys. uždarytas lagaminas fiksuojamas net 4 fiksatoriais, jei norite - lagaminą galite užrakinti. Kad nesusipainioti ir be reikalo neišbarstyti išardyto metalo ieškiklio, lagamino viršuje yra nedidelis, bet matomas XP logo.

Lagaminas labiausiai pritaikytas XP DEUS ieškikliui, bet jam puikiai telpa ir kiti, šiuo metu gaminami, XP modeliai. Jei saugote savo metalo detektorių ir planuojate juo naudotis ilgą laiką, šis lagaminas tikrai turi patekti į jūsų artminiausių pirkinių sąrašą.

Tesora parašyta Tesora


Susijusios su straipsniu prekės

XP DEUS su 22cm X35 rite, pultu, belaidėmis WS4 ausinėmis

XP DEUS su 22cm X35 rite, pultu, belaidėmis WS4 ausinėmis

Vienintelis pilnai belaidis metalo profesionalus metalo detektorius. Deus konstrukcija labai lengva,..

1,190.00€ Be mokesčių: 983.47€

XP detektoriaus lagaminas

XP detektoriaus lagaminas

Lagaminas iš patvaraus plastiko jūsų XP detektoriui. Į šį lagaminą galima sutalpinti bet kurį šiuo m..

85.00€ Be mokesčių: 70.25€

XP DEUS su 34x28cm X35 rite ir belaidėmis WS4 ausinėmis

XP DEUS su 34x28cm X35 rite ir belaidėmis WS4 ausinėmis

Pats giliausias XP DEUS komplektas, kuriame nėra valdymo pulto, detektoriaus funkciją atlieka ..

799.00€ Be mokesčių: 660.33€

Susiję straipsniai

Kadangi klientų susidomėjimas šiuo prietaisu pasiekė rekordines aukštumas ir dar vienas susidomėjęs klientas paprašė plačiau parašyti apie XP DEUS, nusprendžiau parašyti straipsnį, kuris turėtų padėti geriau pažinti šį unikalų prietaisą.   Viskas prasidėjo nuo XP Goldmaxx. Šį prietaisą bandymams įsigijau Jungtinėje Karalystėje. Prietaisas pasirodė paprastai valdomas ir nuo tuo metu esančių rinkoje skyrėsi fantastišku atsistatymo greičiu (ang. Recovery Speed), tai reiškia, kad monetą šis prietaisas galėjo registruoti gerokai arčiau vinies, nei didžioji dauguma tuo metu rinkoje gyvavus..
1 šio straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus

0 Komentarai "XP transportavimo lagaminas"

Rašyti komentarą

Jūsų vardas:
 
Prašome įvesti žemiau esantį kodą:
 
Jūsų komentaras:
Pastaba: HTML is not translated!