• XP DEUS 5x10" super aukštadažnė ritė

Itin perspektyvi ritė XP DEUS arba XP ORX metalo detektoriui, puikiai papildanti standartines 22 arba 28cm rites. Ši ritė gali dirbti vienu iš trijų dažnių - 15kHz, tinkamas standartinei paieškai, 30kHz - puikiai rodantis smulkius auksinius papuošalus ir 81kHz - itin užterštoms vietoms, tokioms, kaip pastatų pamatai. Šios ritės forma leidžia paiešką vykdyti gana greitai, tačiau mažas plotis riboja keleto objektų patekimą po rite, todėl tokia ritės forma ir paties prietaiso natūra itin greitai reaguoti į radinius sukuria sąlygas užterštose vietovėse turėti nepralenkiamą metalo detektorių. Ritė komplektuojama su apatine rėmo dalimi ir tvirtinimo elementais, jos akumuliatorius yra įdėtas į rėmą, todėl jį galima lengvai pakeisti pasibaigus resursui arba ilgoje paieškoje pakaitiniu akumuliatoriumi. Akumuliatorius talpa  beveik dvigubai daugiau, nei standartinėse ritėse.


Ši ritė dirba su Deus prietaisu dirba tik su ne žemesne nei v4 programine versija, komplektuojama ir su ORX! Naujausią programą  nemokamai galite atsisiųsti iš gamintojo puslapio.


Šį gamintoją atstovaujam daugiau nei 10 metų. Prekes perkam tiesiogiai ir dideliais kiekiais. Jeigu jūs esate kitoje šalyje ir norite įsigyti XP iš pirmų rankų, pasirinkite XP oficialių platintojų 

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

XP DEUS 5x10" super aukštadažnė ritė

  • 310.00€

  • Be PVM: 256.20€

Susijusios prekės

XP DEUS 22cm (9") superaukštadažnė ritė

XP DEUS 22cm (9") superaukštadažnė ritė

Super aukštadažnė s ritė, galinti dirbti 3 dažniais - 15kHz, 30kHz ir 55kHz. Toks dažnis reikalingas..

310.00€ Be PVM: 256.20€

Žymos: xp, 5x10 ritė